FORTUNA: LIGA - SKUPINA O EVROPU:
Teplice – Liberec (neděle, 15.00)

FORTUNA: LIGA – SKUPINA O ZÁCHRANU:
Jablonec – Karviná (sobota, 15.00)

Zdroj: Jiří Dozorec

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B:
Přepeře – FK Ústí nad Labem (sobota, 10.30), Arsenal Česká Lípa – Most-Souš (sobota, 17.00),Liberec B – Hradec Králové B (neděle, 10.15), Brozany – Jablonec B (neděle, 17.00)

DIVIZE C:
Benešov – Turnov (sobota, 10.15), Čáslav – Velké Hamry (neděle, 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR:
V. Hamry B – Stráž p. R. (sobota, 10.30), Sedmihorky -FC Pěnčín, Hrádek n. N. – Košťálov, Železný Brod – Frýdlant, Rapid Liberec – Chrastava (sobota, 17.00), Skalice u Čes. Lípy – Nový Bor (neděle, 10.30), Višňová – Lomnice n. P. (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA:
Mšeno – Doubí (sobota, 10.15), Kr. Studánka – Ruprechtice (sobota, 10.30), Vesec – Rozstání (sobota, 14.00), Žibřidice – Rychnov (sobota, 15.00), Sokol Pěnčín – Bělá (sobota, 17.00), Bílý Kostel – Semily, Studenec – Mimoň (neděle, 17.00)

Fotbalisté Kamenice (žlutá) doma porazili Rovensko pod Troskami 2:0.
PODÍVEJTE SE: Boj o záchranu se neskutečně vyrovnává. Jak jsou rozdané karty?

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD:
Desná – FC Pěnčín B (sobota, 10.30), Přepeře B – Zásada (sobota, 14.00), Plavy – Jilemnice (sobota, 17.00), Smržovka – Albrechtice/Jiřetín, Železný Brod B – Jablonec n. J., Harrachov – Lučany n. N., Turnov B – Držkov (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD:
Jablonné v P.- Hodkovice, Nové Město p. S. – Doksy, Osečná – Cvikov (sobota, 14.00), Kamenice – Arsenal Česká Lípa B (sobota, 16.30), St. Splavy – Lokomotiva Česká Lípa, Rovensko p. T. – Nová Ves u Liberce, Lindava – Hrádek B (sobota, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR:
Sosnová – Zahrádky (sobota, 11.00), Jestřebí – H. Police (sobota, 15.00), Noviny – Brniště (sobota, 16.00), Dubice – Žandov, Dubá – Svor (sobota, 17.00), Stružnice – V. Valtinov (neděle, 13.00), Polevsko – Zákupy (neděle, 17.00 – hř. Nový Bor)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – O POŘADÍ:
Lokomotiva Česká Lípa B – Žandov B (sobota, 17.00), Tuhaň – Cvikov B, Velká Bukovina – Skalice B (neděle, 14.00), Okna – Mimoň B (neděle, 15.00)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – FINÁLE:
Kravaře – Dubnice (sobota, 15.00), Starý Šachov – Pertoltice, Kamenický Šenov – Kunratice (neděle, 15.00), Horní Libchava – Bukovany (neděle, 17.00)