„Na základě návrhu věrných příznivců českolipské kopané zřídil Fotbalový klub Česká Lípa o. s. transparentní bankovní účet pro podporu českolipského fotbalu. Číslo účtu je 43-558970217/0100, jako variabilní symbol uvádějte ID člena FAČR, nebo rodné číslo, eventuálně identifikační číslo. Za jakékoliv příspěvky děkujeme," vysvětluje Horák s tím, že transparentní bankovní účet umožní dárcům bezproblémovou kontrolu stavu financí.

„Každý, kdo na číslo účtu přispěje nějakou finanční částkou, si může kdykoliv kontrolovat, kam a na co byly peníze použity. Na výplaty hráčů, trenérů či funkcionářů to ale rozhodně nebude," zdůraznil předseda Horák, jenž zopakoval, že o nadcházející sezoně v krajském přeboru budou hráči, trenéři i funkcionáři českolipského týmu působit bez nároků na odměny.

Příští pondělí 8. července by se měli všichni současní kmenoví fotbalisté FK Arsenal Česká Lípa sejít na stadionu, kde jim budou sděleny další podrobnosti. „Apeluji na všechny místní hráče a fanoušky, aby českolipskému fotbalu v tomto složitém období pomohli."