Hosté se po delší době sešli téměř kompletní a v první půli si vytvořili tříbrankový náskok, takže se zdálo, že jim celkové třetí místo v turnaji neunikne. Druhé dějství však přineslo po několika zásazích do sestavy zásadní zvrat v podobě šesti inkasovaných branek.

Skóre otevřel v 19. minutě Ondřej Vacek, když po přihrávce od Kouby našel díru u tyče Ernekrovy brány. V 29. si postavil míč k přímému kopu 25 metrů od děčínské brány Michal Vaňátko a tvrdou dělovkou zvýšil na 0:2. V 37. minutě nevyužil Junior podobnou příležitost, když projektil z kopačky Murdycha olízl břevno Kotykovy svatyně. Před přestávkou vyšel Kouba vítězně ze souboje s gólmanem Ernekrem a z úhlu do prázdné brány uzavřel účet první půle na 0:3.

Hned po přestávce mohly Doksy zvýšit po hezké akci v podání Doležela, Semíka a Kouby, ale nestalo se a v 51. minutě po centru z levé strany celá obrana Doks přihlížela, jak děčínský Bárta uklízí míč do brány střídajícího Kadlece 1:3. O 5 minut později poslali hosté z rohu krásný balón na nablýskanou hlavu Doležela a ten ho „trknul“ do děčínské sítě 1:4. To však bylo ze strany Doks prakticky všechno. Hned z prvního protiútoku kontroval ranou z 10 metrů Demčenko na 2:4. V 67. minutě neuhlídali doksští zadáci Murdycha a ten snížil na rozdíl jediného gólu 3:4. Srovnáno bylo v 75. minutě, když se ve vápně poroučel po faulu k zemi Demčenko a po nařízeném pokutovém kopu jej tento hráč i proměnil 4:4.

Zvrátit vývoj utkání se snažil ještě Zoubek a Doležel, ale bez gólového efektu. Naopak v 86. minutě po dalších chybách Doks uzavřel své vystoupení hattrickem Demčenko a o minutu později vystřelil Děčínu celkově druhé místo Betyár 6:4.

Doksy tak skončily celkově na čtvrtém místě za prvním Vilémovem, Juniorem Děčín a teplickým dorostem. Páté místo obsadila rezerva českolipského Arsenalu a na šestém Březiny.

Junior Děčín Doksy 6:4 (0:0)

Branky: 51. Bárta, 57., 75., a 86. Demčenko, 67. Murdych, 88. Betyár 19. Vacek Ondřej, 29. Vaňátko Michal, 40. Kouba, 56. Doležel. Rozhodčí: Červený, Sabo, Michek. Diváků: 50.

Sestava Doks: Kotyk (Kadlec) Vágner, Šťastný, Vaňátko Michal, Vaňátko Martin, Vacek Ondřej, Horčík, Cenger, Kouba, Jurčik, Vítek (Semík, Doležel, Vacek Jakub, Zoubek).