Česká Lípa - Hrádek 0:1 (0:1)

Hrádečtí nastupovali do utkání s cílem napravit si reputaci po nevalném výkonu v minulém kole. Do první vážnější šance se ale dostali domácí, když v 15. minutě po rozehraném rohu následovala přihrávka na zadní tyč, kam si nabíhala dvojice hráčů, ale Burian hlavičkoval nad. Z protiakce se vytvořil závar před brankou Klucha, ovšem míč za jeho zády neskončil.

V dalším průběhu si hráči Lípy sice vypracovali příležitosti, avšak při jejich zakončení buď byli nepřesní nebo dobře zasáhl Rob. Postupně přebírali otěže zápasu hosté a ve 25. Hůla kolmicí mezi obránce vysunul Hetvera, s jeho centrem se však před bránou Hynek minul.

Ve 27. před domácím gólmanem odkopl balón spoluhráč Rataj, a to přímo na hrádeckého stopera Vinše, který se z voleje ze 40 metrů trefil pod víko. Zbylé minuty první půle byli nadále hosté aktivnější. Po přestávce se naopak stali pány na hřišti domácí, s jejich tlakem si však Hrádek poradil a s přibývajícími minutami ovládl hru a příliš nepustil soupeře na svou polovinu.

Žádný další gól však už nepadl, neboť v 62. hlavička Hynka skončila na spojnici a v 64. nedokázal dobrý centr zpracovat ke střele Hetver. I tak si hostující tým třemi body udobřil svého trenéra Kresilu.

Branka: 27. Vinš. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 0:1. Diváků: 110.

Višňová - Skalice 3:2 (2:0)

Domácí stále bez čtyř hráčů základní sestavy nahrazovali jejich absenci bojovností. Hned v 1. minutě Martinkovu střelu z blízkosti vyrazil veselý a vzápětí se po brejku řítil sám na bránu hostů Soukup, ale také neuspěl. Po střele skalického Novotného trefil na druhé straně domácí Holub ze šesti metrů vedle.

Potom měli více ze hry hosté, ale ve 20. v brejku unikl Jakl, jenže jeho přihrávku nevyužil Soukup. Za tři minuty se dostal za višňovskou obranu Nevrlý, ale naštěstí mu míč na poslední chvíli utekl. Za chvilku zahrával roh Soukup, hlava Jakla šla těsně vedle. Za minutu opět Soukup z rohového kopu našel hlavu Kepra st. a ten zvýšil na 2:0.

Ve velké šanci se ocitl hostující Martínek, jehož hlavička zblízka nenašla cíl. V poslední minutě poločasu utekl ze své poloviny Soukup, dostal se před brankáře, ale ten jeho pokus z úhlu zmařil. Dvacet minut po přestávce patřilo hostům a Višňová se hodně zatáhla do obrany.

Velkou šanci v tlaku měl Nevrlý a v 68. Novotný napřáhl ze 25 metrů a ranou snížil na 2:1. Naštěstí domácí za deset minut zvýšili po dorážce Jakla na 3:1, kdy doklepával střelu Holuba. To se nelíbilo skalickému Paštikovi a za urážku sudích byl vyloučen. Přesto se oslabení hosté dočkali po pěti minutách, kdy všechny, včetně brankáře, překvapil dalekonosnou střelou Hruška. Hosté chtěli ještě zkusit srovnat, ale nic z toho nebylo, navíc Soukup nastřelil tyč.

Branky: 30. Soukup, 34. Kepr st., 78. Jakl - 68. Novotný, 83. Hruška. Rozhodčí: Vacek, ŽK: 2:6, ČK: 78. Paštika (S). Diváků: 180.

Doksy - Sedmihorky 0:0.Doksy – Sedmihorky 0:0 (0:0)

Průměrné utkání, ve kterém domácí měli navrch zejména v druhé polovině a hosté toho moc nepředvedli. V 16. minutě měl domácí Kýček gólovku, ale bez efektu, v 17. hostující Kroupa nedal gól z malého vápna.

Ve 31. min. šel Bakeš sám na Kotyka, ale obloučkem dal těsně nad branku. V poslední minutě prvního poločasu technickou střelu Ondřeje Vacka od přihrávky Šimona zneškodnil Koubus.Trenér Vinš provedl do druhé půle korekci, přeskupil hráče a najednou bylo vše jinak.

Domácí měli převahu, ve které si jak Sedlák, tak i Kýček připsali nebezpečné pokusy, a Cenger z pravé strany obloučkem nastřelil břevno. V 89. min. pěknou střelu Šimona vytěsnil hostující gólman. Hoši ze Sedmihorek vystřelili na branku Kotyka v druhé části hry jen dvakrát. Doksy po předvedeném výkonu v druhém poločase mohou hořce litovat neproměněných šancí.

Rozhodčí: Nádeník. ŽK: 2:2. Diváků: 120.

Sestava Doks: Kotyk - Vaňátko Martin, Šťastný, Vágner, Kýček (63. Pilař), Cenger, Vacek Jakub, Kolařík, Šimon, Vacek Ondřej, Sedlák (56. Jurčik). Trenér: Vinš Josef.

Mírová – Mimoň 0:4 (0:1)

Duel nejhorších celků krajského přeboru začal lépe pro domácí. V úvodu měli více ze hry, ale žádný ze střelců se neprosadil. Pohodu Mírová určitě neprožívá, což doložil i o chvíli později Hejduk, který si vstřelil vlastní gól.

V poločase Mírová tedy prohrávala, hned po změně stran navíc zaspala opět začátek a hosté byli v klidu. Soustředili se na defenzivu a zatímco domácí se v ofenzivě trápili, hosté z brejku zakončili utkání na hrozivých 4:0. V závěru navíc dostal další červenou kartu Koubek.

Branky: 20. vlastní, 47. Špaček, 72. Foubík, 85. Švehla. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (88. Koubek). Diváků: 70.

Další zápasy krajského přeboru:

Doubí - Semily 0:2 (0:0). Branky: 57. a 80. Kázner. Rozhodčí: Horák. Diváků: 100.

Mšeno - Pěnčín-Turnov B 1:3 (0:2). Branky: 75. Švorc - 16., 43. a 69. Randák. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 2:1. Diváků: 100.

Desná - Bozkov 6:3 (3:1). Branky: 10., 43., 64. a 89. Hlubuček, 36. Pipek z pen., 78. Ngueyen - 32. P. Kořínek (vlastní), 52. Coufal, 54. Jíra z pen. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:3, ČK: 36. Maňák, 86. Červený (oba B). Diváků: 120.