O výhře dokského souboru rozhodl jediný gól, a to ten, který vstřelil Daniel Kýček ve 38. minutě z penalty. Výhru České Lípě zajistila vlastní branka domácího obránce Jíry z 31. minuty.

Bozkov – Č. Lípa 0:1 (0:1)

V první části hráli hosté, kterým chyběl zraněný Radim Věchet, aktivně a nebojácně, domácí spoléhali především na standardní situace, z nichž hodně často hrozili.  Českolipští si v utkání vytvořili čtyři gólovky, z nichž jednu, ve 31. minutě, proměnili.  Rohový kop Lípy domácí obrana odvrátila jen na kopačky Martina Švece, který vrátil balón zpět do velkého čtverce na Karla Kaňkovského, jenž tečí trefil bozkovského Jíru a od něj míč putoval do sítě –  0:1.  Další slibné příležitosti měl po rohu nad bránu mířící Štálík, podobně se předvedl Valta a ve druhém poločase neskóroval z dobré pozice mladíček Karlík. Třináct minut před koncem ale hostům zatrnulo. Přišla zbytečná ztráta balónu České Lípy na polovině hřiště, domácí založili rychlý protiútok, který se snažil zkušený  Josef Štálík zmařit, avšak podle hlavního rozhodčího pronikajícího soupeře zastavil nedovoleně. A vzhledem k tomu, že se jednalo o kontakt v šestnáctce, byla na světě penalta.
Naštěstí Lípa má ve své brance Jana Chadrabu a ten směr střely z kopačky domácího exekutora  vystihl! I díky němu si Českolipští připsali do tabulky tři body a jsou na čele krajského přeboru.
„Kluci tu výhru vybojovali. Na tomhle malém hřišti v Bozkově moc mančaftů vyhrávat nebude, takže zisk tří bodů nás těší, zvlášť když za nás nastoupilo hodně mladých hráčů.  Ale pořád musíme zůstat nohama pevně na zemi," řekl Deníku trenér Jiří Ješeta.

Branka: 31. vlastní (Jíra). Rozhodčí Hnětynka. ŽK: 2:2. Diváků 80.
Česká Lípa: Chadraba – Poláček, Štálík (80. Ráž), Vodrážka, Rataj – Burian, Mígl (70. Šimon), Švec, Valta – Kaňkovský, Karlík (90. Kliment). Trenéři Jiří Ješeta, Stanislav Kouřil.

Doksy – Skalice 1:0 (1:0)

Od střetnutí dvou ambiciózních týmů se čekal vyrovnaný a napínavý fotbal. Pro oba celky to byl důležitý zápas, který rozhodla penalta .
Od prvního hvizdu se především bojovalo. V 10. minutě po dlouhém výkopu Kotyka střílel Kýček vedle a ve 12. Martínek ze standardky poslal míč do náruče domácího gólmana Kotyka. O pár minut později Martínek vyslal technickou střelu do růžku domácí branky a Kotyk efektně vytěsnil na roh. Běžela 36. minuta, po levé straně utekl Kýček, odcentroval před branku, míč stíhali Ondřej Vacek i brankář Svoboda, přičemž došlo ke střetu obou hráčů. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako faul na útočníka Doks a nařídil pokutový kop, který proměnil Kýček – 1:0. Další šanci měl domácí Michal Vaňátko, jenž ve vápně vyskočil nejvýše, ale hlavičkou poslal míč těsně vedle.  Ještě ve 44. poslal  Martínek jedovku z trestného kopu, ale Kotyk opět své mužstvo podržel.
Po hodině hry byly útoky hostů četnější, hráči bojovali ze všech sil o vyrovnání. V 67. se dostal po přesném pasu do vápna domácích Milner, avšak z voleje pod břevno nepřekvapil výborného Kotyka. V tomto čase měla Skalice výraznější převahu.  Jeden útok za druhým se valil na domácí branku, ale bez gólového efektu. Šanci měla Skalice i v 89. minutě, kdy domácí gólman nepokryl na levé straně malého vápna míč a střelu Šímy musel likvidovat Ondřej Picek. Skaličtí měli celou druhou půli více ze hry a vytvořili si stálý tlak, kterému domácí v čele s výtečným Martinem Kotykem odolali.

Ohlasy po okresním derby

Zdeněk Baťka, trenér Skalice: „Je to zklamání a asi uražení fotbalového štěstí. My jsme odehráli velice kvalitní zápas, jen po penaltě jsme na čas vypadli ze hry. Útok byl neproduktivní."
Milan Bubla, trenér Doks: „Dnes vyhrálo naše nasazení a bojovnost. Penalta byla jednoznačná. Bylo to mnohem těžší než v Hrádku. Soupeř přijel s kvalitním týmem, proto můj dík patří celému našemu mužstvu."
Jiří Löffelmann, sekretář Skalice: „Kromě  času po penaltě jsme byli lepší a zasloužili jsme si bodovat. Už dlouho jsem neviděl Kotyka takhle výtečně zachytat a to asi rozhodlo. Mám ale dobrý pocit z toho, že naši kluci se o co nejlepší výsledek poprali a makali až do konce."

Branka: 38. Kýček (pen.). Rozhodčí: Pekař, ŽK: 2:1. Diváků: 300.
Doksy:  Kotyk – Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šimon, Švec (75. Kulha), Horčík, Záleský, Kýček, Picek Ondřej, Vacek Ondřej,  Vacek Jakub. Trenér: Milan Bubla.
Skalice: Svoboda – Půlpán (80. Třešňák), Nevrlý (75. Hlavinka), Milner, Šíma, Knytl, Zboroň (Dvořák), Martínek, Bukáček, Všetečka, Neuman.Trenér: Zdeněk Baťka.

Autoři: Radek Valenta a Vladimír Černý