Krajská fotbalová I. B třída bude mít od nové sezony, jež začíná o tomto víkendu, sedm týmů z českolipského okresu.
Nováčkem je Horní Police, která postoupila ze II. třídy, a Jablonné, jemuž nevyšla především jarní část I. A třídy, po níž následoval sestup. A právě Tatran se už zítra představí na hřišti Spartaku Dubice. V neděli si pak nenechte ujít další okresní derby, a sice mezi Loko Č. Lípa a St. Splavy.

1. kolo (13. – 14. 8.)
Bílá - Rynoltice, Spartak Dubice - Tatran Jablonné, Raspenava - Stráž p. R., Rozstání - Chrastava, Hrádek B - Horní Police, Loko Č. Lípa - Staré Splavy, Nová Ves - Bukovany.

2. kolo (20. – 21. 8.)
Rynoltice - Bukovany, Staré Splavy - Nová Ves, Stráž p. R. - Hrádek B, Tatran Jablonné - Rozstání, Horní Police - Loko Č.Lípa, Chrastava - Raspenava, Bílá - Spartak Dubice.

3. kolo (27. – 28. 8.)
Spartak Dubice - Rynoltice, Raspenava - Tatran Jablonné, Loko Č.Lípa - Stráž p. R., Rozstání - Bílá, Hrádek B - Chrastava, Nová Ves - Horní Police, Bukovany - Staré Splavy.

4. kolo (3. – 4. 9.)
Rynoltice - Staré Splavy, Stráž p. R. - Nová Ves, Tatran Jablonné - Hrádek B, Spartak Dubice - Rozstání, Horní Police - Bukovany, Chrastava - Loko Č.Lípa, Bílá - Raspenava.

5. kolo (10. – 11. 9.)
Raspenava - Spartak Dubice, Loko Č.Lípa - Tatran Jablonné, Staré Splavy - Horní Police, Rozstání - Rynoltice, Hrádek B - Bílá, Nová Ves - Chrastava, Bukovany - Stráž p. R.

6. kolo (17. – 18. 9.)
Rynoltice - Horní Police, Stráž p. R. - Staré Splavy, Tatran Jablonné - Nová Ves, Spartak Dubice - Hrádek B, Chrastava - Bukovany, Bílá - Loko Č.Lípa, Rozstání - Raspenava.

7. kolo (24. – 25. 9.)
Raspenava - Rynoltice, Hrádek B - Rozstání, Loko Č.Lípa - Spartak Dubice, Nová Ves - Bílá, Bukovany - Tatran Jablonné, Staré Splavy - Chrastava, Horní Police - Stráž p. R.

8. kolo (1. – 2. 10.)
Rynoltice - Stráž p. R., Chrastava - Horní Police, Tatran Jablonné - Staré Splavy, Bílá - Bukovany, Spartak Dubice - Nová Ves, Rozstání - Loko Č.Lípa, Raspenava - Hrádek B.

9. kolo (8. – 9. 10.)
Hrádek B - Rynoltice, Loko Č.Lípa - Raspenava, Nová Ves - Rozstání, Bukovany - Spartak Dubice, Staré Splavy - Bílá, Stráž p. R. - Chrastava, Horní Police - Tatran Jablonné.

10. kolo (15. – 16. 10.)
Rynoltice - Chrastava, Tatran Jablonné - Stráž p. R., Bílá - Horní Police, Spartak Dubice - Staré Splavy, Rozstání - Bukovany, Raspenava - Nová Ves, Hrádek B - Loko Č.Lípa.

11. kolo (22. – 23. 10.)
Loko Č.Lípa - Rynoltice, Nová Ves - Hrádek B, Bukovany - Raspenava, Staré Splavy - Rozstání, Stráž p. R. - Bílá, Chrastava - Tatran Jablonné, Horní Police - Spartak Dubice.

12. kolo (29. – 30. 10.)
Rynoltice - Tatran Jablonné, Bílá - Chrastava, Spartak Dubice - Stráž p. R., Rozstání - Horní Police, Raspenava - Staré Splavy, Hrádek B - Bukovany, Loko Č.Lípa - Nová Ves.

13. kolo (5. – 6. 11.)
Nová Ves - Rynoltice, Bukovany - Loko Č.Lípa, Staré Splavy - Hrádek B, Stráž p. R. - Rozstání, Chrastava - Spartak Dubice, Tatran Jablonné - Bílá, Horní Police - Raspenava.