V čele s plným počtem 12 bodů jsou Doksy B, na chvostu je V. Valtinov, jenž dosud nezískal ani bod.  Docela ostrý kontrast, že?     

Bílá – Dubice  6:1 (2:0)

Hosté bez čtyřech hráčů základní sestavy (Hájek, Gorol, Bárta, Podrazil) byli pro domácí snadným soustem. Zvláště, když už v 10. min. po nastřelené ruce Třešňáka rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu a proměnil ho Kotrman. Bílá na úzkém hřišti zahustila prostor, takže hosté neměli šanci se do pokutového území dostat. Tím se pro domácí otvíral prostor pro rychlé brejky. Další penaltu po chybě Grobarčíka ve 27. min. proměnil opět Kotrman – 2:0. O osudu utkání se rozhodlo na začátku II. půle, hosté ve snaze co nejdříve vyrovnat otevřeli hru, za což je domácí rychlými brejky v rozmezí 15 minut potrestali dalšími čtyřmi góly, když ten šestý byl opět z penalty. O čestný úspěch Dubice se postaral  Pětioký v.  Cinovu střelu brankář Vítek pouze vyrazil a dubický záložník hlavičkou upravil na konečných 6:1. Branka Dubice: Pětioký. Dubice: Košťák – Proch, Rajšner, Škach (Cina), Třešňák – Pětioký, Grobarčík, Ráliš, Kulha M. – Vodrážka, Dutka. Trenér Rostislav Patka.

N. Ves – Doksy B/Jestřebí  3:5 (1:0)

Utkání řídila pouze dvojice rozhodčích, hlavnímu dělala asistentku mladá půvabná slečna, která však o fotbale neměla ani zdání. Zápas začal na nově zrekonstruovaném trávníku v útočné oboustranné hře a již v 15. min. šli domácí do vedení z přísně odpískané penalty. V dalším průběhu měli šance domácí i hosté, ale bez využití. Druhý poločas začal náporem hostů, jenže domácí po špatné  rozehrávce hostů šli do vedení 2:0. Hosté však nadále v náporu a brankami Picka R. a Pilařem srovnali stav. Poté přišel asi nejhezčí moment zápasu, kdy Kýček obešel tři obránce v pokutovém území a zavěsil pod břevno 2:3. Domácí však nic  nevzdávali a brzy vyrovnali na 3:3. Průnik Pilaře do pokutové území a následné podražení gólmanem ocenil rozhodčí ŽK a Kýček penaltu bezpečně proměnil. Nutno dodat, že odpískaná byla taktéž přísná. Do konce chybělo pár minut, a tak si slečna na pomezí řekla, že chce, aby byla také vidět, a tak úřadovala. Nejprve  neodmávala půlmetrový aut, po kterém domácí hostům zle zatopili v pokutovém území, aby o několik minut záhy pustila Kýčka do třímetrového ofsajdu, jenž svůj nájezd proměnil. Když se domácí funkcionáři přišli omluvit hostům za odpískanou penaltu, museli hosté omluvu za pátý gól domácím vrátit. Doksy B/Jestřebí: Kluch – Procházka, Wágner, Ješeta, Picek O. – Neměc (78. Trnečka), Picek R., Šafránek, Měšťan (50. Barvíř, 69. Drábek) – Pilař, Kýček.  Trenér Pavel Kolář.

Staré Splavy – Bulovka  1:1 (0:1)

  Nováček soutěže se představil  dobrou obrannou hrou a spoléhal na rychlé protiútoky. První dvě šance si velmi brzy připravili domácí. Hlavně ta druhá volala po gólu, když jsme zahrávali trestný kop asi z dvaceti metrů. Šimon rychlou rozehrávkou vyslal na branku Bečvaříka, kterému ovšem míč odskočil od nohy," mrzelo kouče Vladislava Chmelu. A pak udeřili hosté:  rohový kop našel úplně volného Bílka – 0:1. Od té doby se hra Splavů zlepšila a přicházely i šance. Sameš nastřelil břevno, Perglovu hlavičku gólman Bulovky zázračně vyrazil a samostatný průnik Bečvaříka také ještě gólem neskončil. Až ve 48. minutě: po centru Chlumeckého vyrovnal Treutner. Další šance pak měli oba rivalové: hosté dvakrát orazítkovali konstrukci Halgašovy brány, na druhé straně se nepodařilo dostat balón do sítě Endlerovi ani dvakrát Chlumeckému, a tak zápas skončil spravedlivou remízou. Branky: Treutner – Bílek. Diváci: 60. St. Splavy: Halgaš – Vidner, Sameš, Miler, Treutner, Pergl, Vítek (Jantač), Šimon, Švarc, Bečvařík (Endler), Chlumecký.Trenér Vladislav Chmela.

Bukovany – Horní Police 1:3 (0:1)


Oba soupeři se velice dobře znají a vzájemná utkání bývají vždy hodně vyhrocená, což potvrdilo i tentokrát. Police se zaměřila na nakopávané míče, Družba se snažila kombinovat, ale její snaha končila před hostující šestnáctkou, a pak  domácí udělali jednu chybu, kterou Horní Police potrestala a šla do vedení. „Po celý zbytek první půle jsme měli převahu, ale znovu se potvrdilo, že naše koncovka je mizerná," všiml si kouč František Hanykýř. Bukovany se dočkaly vyrovnání po změně stran zásluhou Najmana, jenže za několik okamžiků zbytečně zahrál ve vlastní šestnáctce rukou Svoboda, za což uviděl červenou kartu a hosté z nařízené penalty šli znovu do vedení – 1:2.
Poté mohl srovnat Kýček, jenže z nadějné pozice mířil vedle. A když pak neudržel nervy na uzdě domácí gólman Fišer, který strčil do napadajícího útočníka, nebylo co řešit: byl vyloučen. Těsně před koncem utkání ještě hosté proměnili další penaltu, a to po faulu střídajícího brankáře Ramíka.
„Hosté nás předčili v produktivitě, důrazu a hlavně taktice. Nedá se nic dělat, ztracené body budeme muset získat jinde, doufám, že už v příštím kole v Rozstání," uvedl František Hanykýř. Bukovany: Fišer – Vetešník, Prýl, Samek (88. Ramík), Svoboda L. – Najman, Ujka, Hlubuček, Hofman – Majerech(46. Kýček), Neliba. (rav, kol, vch, zdp)