Cvikov – VTJ Rapid Liberec 0:1 (0:0)

Vojáci ale hlavně přijeli do Cvikova bez brankáře,a do branky tak naskočil kanonýr béčka Šikýř a utkání zvládl v pohodě. Za celý zápas se totiž moc nezapotil. Jen v 18. min. kontroloval dalekonosný pokus domácích asi ze 40 metrů, který skončil na břevně a pak mimo. Hráči VTJ měli územní převahu, ale nemohli se prosadit v koncovce.

Halama po půlhodině chtěl využít domácí chyby, zasprintoval, přešel přes tři hráče, v koncovce ale minul. V zakončení se objevoval zejména Studnička, ani on se však nedokázal prosadit. Na druhou půli přijel vojákům po službě Landyš a oživil tak po zranění Němce hru středové řady. Převaha hostů pokračovala a v 50. ji zúročili ve vítězný gól. Halama zahrával přímý kop a odražený míč doklepl Henzl.

Branka: 50. Henzl. Rozhodčí: Vacek, ŽK: 0:1. Diváků: 80.

Skalice Doksy 1:0 (1:0)

Rozhodující gól zápasu vstřelil v 27. minutě Milan Soukup, který střelou z 22 metrů rozvlnil síť u pravé tyče Kadlecovy brány.

Branka: 27. Soukup. Rozhodčí: Řeháček st., Zlatník, Hrbáček. ŽK: 0:1.

Skalice: Svoboda - Benc, Baťka, Nevrlý, Hlavinka, Šíma, Soukup, Paštika, Martínek (74. Půlpán), Burian, Kliment (46. Švec).

Doksy: Kadlec - Horčík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Bečvařík, Vacek Jakub, Jurčik, Doležel (46. Šťastný), Zoubek (46. Vágner), Šimon, Vacek Ondřej (63. Brož).

O výhře Skalice nad týmem Doks rozhodla jediná branka.

O výhře Skalice nad týmem Doks rozhodla jediná branka.

O výhře Skalice nad týmem Doks rozhodla jediná branka.