Doksy nastoupí v 10.30 hodin na umělé trávě v Mimoni proti Bukovanům.

„Tento zápas už bereme jako poslední ostrou generálku na mistrák s Doubím a pochopitelně chceme v poháru postoupit," netají ambice před dopoledním duelem s Bukovany Josef Vinš, hlavní lodivod účastníka krajského přeboru od Máchova jezera.

Doksy získaly Zdeňka Brože

Jeho borci měli pestrou zimní přípravu, ve které se zaměřili na fyzickou průpravu, kombinovanou s turnajem v Děčíně, kde obsadili solidní třetí místo.

Kádr hráčů z podzimu zůstává takřka beze změn, pouze Jiří Suněk ukončil hostování a vrátil se do Nového Boru, naopak novou tváří v mužstvu je Zdeněk Brož, kmenový hráč českolipského Arsenalu, který naposledy působil právě v týmu z města sklářů.

Druhé okresní derby v rámci úvodního dějství krajského poháru mezi Mimoní a Skalicí se odehraje na stejném místě od 15.00 na „umělce" Jiskry.

Mimoň je oslabena o dva hráče

„Budeme oslabeni o Fehera, který má problémy s ploténkou, a Špačka. Ten si před týdnem poranil lýtkový sval," předesílá kormidelník z mimoňské „Letné" Bohuslav Najman. Jiskra v zimě sehrála sedm přátelských zápasů, ten poslední minulý týden s Bukovany (4:2, branky Sutr 2, Polák, Matušek).

„Výkon celého týmu v tomto střetnutí mě potěšil, mile mě překvapil také Foubík, který naznačil, že by mohl být pro naše mužstvo přínosem," poznamenal trenér Najman.

Zbývající dva zástupci z Českolipska se dnes představí na hřištích soupeřů.

Spartak Dubice jede do Hrádku nad Nisou a FK Cvikov zavítá do Doubí. Oba tyto duely mají úřední začátek v 15 hodin.