Višňová - Doksy 0:2 (0:0)

Na tvrdém a nerovném „mlatu" se toho v I. půli moc nedělo, i když šance měla obě mužstva, za hosty Zoubek, Bečvařík, na druhé straně domácího Štrbáka vychytal výborný Kotyk. Po přestávce to byl opět Bečvařík, jehož hlavičku vyrazil Veselý na roh. Domácí moc šancí neměli, a když, tak obrana s gólmanem Kotykem zařídila klid.

Nakonec vše rozhodl Doležel. Deset minut před koncem Šimon poslal míč do „ohně", kde bylo dvanáct hráčů na malém prostoru, a Doležel efektně využil svou schopnost vyznat se ve skrumáži 0:1. O minutu později ten samý hráč obešel ve vápně tři obránce a k tyči zvýšil na konečných 0:2.

Branky: 80. a 81. Doležel. Rozhodčí: Vlk, ŽK: 1:2. Diváků: 150.

Doksy: Kotyk - Horčík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šťastný, Vágner, Brož (78. Jurčík), Bečvařík, Vacek Ondřej (75. Vacek Jakub), Doležel, Zoubek (68. Šimon). Trenér Josef Vinš.

Sedmihorky – Skalice 4:0 (2:0)

Oba týmy z úvodní letargie probudila až nevýrazná šance domácího Vávry. Útočník domácích ale pak přece jen byl u vedoucího gólu, kdy připravil šanci pro lobujícího Koudelku. Hosté v úvodní půli hráli vyrovnaný part, ale jejich snaha vyvrcholila jen nastřelením tyče. Domácí naopak přidali ve 44. minutě pojistku. Gólman fauloval, musel pod sprchy a penaltu proměnil Pavlíček.

Druhá půle už byla jasnou záležitostí Sedmihorek, které se ještě dvakrát prosadily zásluhou Koudelky, Kroupa v závěru navíc nedal penaltu.

Branky: 27., 55. a 76. Koudelka, 44. Palíček z pen. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (44. Řezáč, 88. Vodrážka). Diváků: 90.

Višňová - Doksy 0:2 (0:0).Další zápasy krajského přeboru:

Doubí - VTJ Rapid Liberec 2:2 (0:1). Branky: 57. Hubka, 82. vlastní - 37. a 73. Studnička. Rozhodčí: Neugebauer, ŽK: 2:4, ČK: 87. Myslivec (VTJ). Diváků: 100.

Hrádek - Pěnčín-Turnov 0:1 (0:0). Branka: 85. Matoušek. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 0:3. Diváků: 100.

Jablonec nad Jizerou - Desná 5:2 (2:1). Branky: 30., 68. a 89. Barcuch, 15. a 48. Holman - 5. Špaček, 81. Hollmann. Rozhodčí: Horák. Diváků: 190.

Pěnčín - Košťálov 3:2 (2:1). Branky: 9. a 49. Chlomek, 42. Hlubuček - 40. J. Sádek, 56. Zboroň. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 3:5, ČK: 60. I. Matějček (P). Diváků: 100.

Velké Hamry - Železný Brod 0:0. Rozhodčí: V. Brož, ŽK: 5:3, ČK: 33. Šimek (ŽB). Diváků: 120.