Krajský přebor dorostu má odehrán jubilejní kolo

Českolipsko - Nejvyšší krajská soutěž starších fotbalových dorostenců, KP U19, má odehrané jubilejní 10. kolo.

26.10.2012

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

Týmům z Českolipska se na hřištích soupeřů tentokrát příliš nedařilo: Arsenal remizoval 3:3 s Doubím, Lokomotiva přivezla bod z Frýdlantu, Nový Bor hrál s Hrádkem bez gólů a Doksy neuspěly v Sedmihorkách, kde prohrály 0:3.

Sedmihorky - Doksy 3:0 (0:0)

Hosté od Máchova jezera drželi se soupeřem krok a cennou bezbrankovou remízu jen v I. půli. „Měli jsme i náznak šance, ale pak se projevila větší kombinační vyspělost soupeře a pykali jsme za to obdrženými góly. I když za bojovnost a další šance si náš tým minimálně gól vstřelit zasloužil," hodnotil další duel svého týmu trenér Josef Herčík.

Sestava Doks: Prskavec - Horčík, Holovský, Brda, Hřebřina - Cibulka (57. Doubrava Jan), Doubrava Jakub (86. Jaroš), Semecký, Balík, Šimon - Kněžour.

Slovan Hrádek - FC Nový Bor 0:0

Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách skončilo spravedlivou remízou. „V prvním poločase nás mohl poslat do vedení Vacek, když šel dvakrát zcela sám na branku domácích. Ve druhém poločase měl podobnou šanci Mareš, ale neproměnil ji. V závěru nás podržel brankář Koldovský," uvedl novoborský kouč Hynek Vrabec.

Sestava N. Boru :Koldovský - Moravec, Pollach, Kopecký, Paštika - Kutloch, Mareš, Dostál, Mráka (46. Studnička) - Kluger (70. Dvořák), Vacek.

Doubí - Arsenal Česká Lípa 3:3 (2:0)

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase se hostům podařilo tříbrankové vedení Doubí srovnat a v závěru dokonce sahali i po tříbodovém zisku.

Branky hostů: 52. Berounský, 57. Šlechta, 74. Šimon. Rozhodčí: Rais.

Sestava Arsenalu: Semerád - Mígl, Chyna, Poláček, Urban (70. Tomíček) - Kašpar (46. Berounský), Horák, Rosenberg (46. Copko), Mitáč - Šlechta, Šimon.

Frýdlant - Loko Česká Lípa 2:2

26.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

V českolipském muzeu se v pátek křtila Zlatá kniha českých pohádek.
9

OBRAZEM: Novou knihu pohádek pokřtila herečka Sandra Nováková

Českolipský deník.

KRÁTCE: Řidič nadýchal 2,5 promile. Nové hřiště se těší oblibě

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 42. týdne 2017

Česká Lípa - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Mám opravdu strach, co z toho vzejde, říká poslanec Horáček

Liberecký kraj – Tři současní poslanci skončí. U Starostů i Pirátů zamíchalo pořadím kroužkování. Atmosféru  ve volebních štábech i reakce krajských lídrů shrnují  slova: Radost, obavy a  zklamání.