Úvodní kolo sezony 2014/2015 začíná o víkendu ve dnech 16. - 17 srpna. Česká Lípa přivítá Velké Hemry, Skalice doma vyzve Bozkov a Doksy odstartují sezonu pod nově zvoleným trenérem na půdě Hrádku.

Rozlosování podzimu

2. kolo (16. 8.)
Višňová – Košťálov, Turnov B – Železný Brod, Semily – Sedmihorky, Chrastava – Jiskra Mšeno, Hrádek – Doksy, SK Skalice – Bozkov, Česká Lípa – Velké Hamry.

3. kolo (23. 8.)
Velké Hamry – Višňová, Bozkov – Česká Lípa, Doksy – SK Skalice, Jiskra Mšeno – Hrádek, Sedmihorky –  Chrastava, Železný Brod – Semily, Košťálov – Turnov B.

4. kolo (30. 8.)
Višňová – Turnov B, Semily – Košťálov, Chrastava – Železný Brod, Hrádek – Sedmihorky, SK Skalice – Jiskra Mšeno, Česká Lípa – Doksy, Velké Hamry – Bozkov.

5. kolo (6. 9.)
Bozkov – Višňová, Doksy – Velké Hamry, Jiskra Mšeno – Česká Lípa, Sedmihorky – SK Skalice, Železný Brod – Hrádek, Košťálov – Chrastava, Turnov B – Semily.

6. kolo (13. 9.)
Višňová – Semily, Chrastava – Turnov B, Hrádek – Košťálov, SK Skalice – Železný Brod, Česká Lípa – Sedmihorky, Velké Hamry – Jiskra Mšeno,  Bozkov – Doksy.

7. kolo (20. 9.)
Doksy – Višňová, Jiskra Mšeno – Bozkov, Sedmihorky – Velké Hamry, Železný Brod – Česká Lípa, Košťálov – SK Skalice, Turnov B – Hrádek, Semily – Chrastava.

8. kolo (27. 9.)
Višňová – Chrastava, Hrádek – Semily, SK Skalice – Turnov B, Česká Lípa – Košťálov, Velké Hamry – Železný Brod, Bozkov – Sedmihorky, Doksy – Jiskra Mšeno.

9. kolo (4. 10.)
Jiskra Mšeno – Višňová, Sedmihorky – Doksy, Železný Brod – Bozkov, Košťálov – Velké Hamry, Turnov B – Česká Lípa, Semily – SK Skalice, Chrastava – Hrádek.

10. kolo (11. 10.)
Višňová – Hrádek, SK Skalice – Chrastava, Česká Lípa – Semily, Velké Hamry – Turnov B, Bozkov – Košťálov, Doksy – Železný Brod, Jiskra Mšeno – Sedmihorky.

11. kolo (18. 10.)
Sedmihorky – Višňová, Železný Brod – Jiskra Mšeno, Košťálov – Doksy, Turnov B – Bozkov, Semily – Velké Hamry, Chrastava – Česká Lípa,  Hrádek – SK Skalice.

12. kolo (25. 10.)
Višňová – SK Skalice, Česká Lípa – Hrádek, Velké Hamry – Chrastava, Bozkov – Semily, Doksy – Turnov B, Jiskra Mšeno – Košťálov, Sedmihorky – Železný Brod.

13. kolo (1. 11.)
Železný Brod – Višňová, Košťálov – Sedmihorky, Turnov B – Jiskra Mšeno, Semily – Doksy, Chrastava – Bozkov, Hrádek – Velké Hamry, SK Skalice – Česká Lípa.

1. kolo (8. 11.)
Česká Lípa – Višňová, Velké Hamry – SK Skalice, Bozkov – Hrádek, Doksy – Chrastava, Jiskra Mšeno – Semily, Sedmihorky – Turnov B, Železný Brod – Košťálov.