Na stadion do Doks zajížděli hráči Višňové, kteří v minulém kole krajského přeboru nadělili Skalici „sedmičku".

Doksy - Višňová 2:2 (0:1)

Celek od jezera v první půli prohrával 0:1, aby nepříznivé skóre otočil, jenže Višňová srovnala na spravedlivých a konečných 2:2.Ve 14. minutě si Suněk zaběhl z obrany až k vápnu soupeře, hezky uvolnil Semíka, ten se však dostal do nepříznivého úhlu. Na opačné straně Mazánek vypálil pěknou střelu pod břevno, Kotyka však nepřekvapil.

Po půlhodině Mazánek zatáhl středem, přes svého spoluhráče vybídl Jakla, ten se otočil kolem domácího obránce a dostal se do zakončení. Nebezpečná situace skončila střelou těsně vedle. V 35. min. zahrávala Višňová přímý kop. Soukup prodloužil na Melku a ten poslal hosty do vedení. 0:1.

Po změně stran, rovněž z přímého kopu, srovnával na 1:1 domácí Vinš. Jeho dělovka z dvaceti metrů s pomocí teče hostujícího hráče zapadla za záda brankáře Závůrky. V 56. zahrozili opět domácí, když se kličkou uvolnil Cenger, přízemní střelou zamířil k pravé tyči, ale Závůrka byl pozorný.

Domácí začali být aktivnější, což potvrdili v 64. minutě. To se k odraženému balonu dostal Semík a ranou z 15 metrů propálil vše 2:1. Radost domácích však netrvala dlouho. Po přímém kopu se dostal před Kotyka višňovský Štrbák, jeho střelu gólman vyrazil na roh, po kterém domácí neuhlídali na zadní tyči právě Štrbáka, jenž hlavou srovnal.

Dvacet minut před koncem naskočil do hry bývalý „Višňovák" Doležel a hned se mohl postarat o změnu. Po Vinšově centru se dostal před vyběhnuvšího Závůrku, ale hlavičkový pokus skončil těsně nad.

V závěru, kdy se značně „žlutilo" na obou stranách, se už neujaly ani střelecké pokusy Vinše a Kolaříka, a tak střetnutí skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Branky: 48. Vinš, 64. Semík - 36. Melka, 67. Štrbák. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 5:7. Diváků: 80.

Doksy: Kotyk - Horčík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šťastný, Cenger, Suněk, Jurčik (68. Doležel), Kolařík (80. Vacek Jakub), Vinš, Semík.

Skalice -Sedmihorky 2:1 (0:1)

Hosté v první čtvrthodině prokázali kvalitu a Skaličtí mohli v této části utkání děkovat svému brankáři Klimentovi, že neprohrávali. Stalo se tak ale po 30 minutách, kdy trestný kop hostů Kliment vyrazil do tyče, od níž se míč odrazil k volnému Kratochvílovi 0:1.

Do druhé části vstoupila domácí družina s odhodláním minimálně vyrovnat a po osmi minutách to dokázala. Nejprve srovnal Nevrlý a za čtyři minuty vybojoval balón Burian, poslal míč před bránu, kde Třešňák střelou k tyči rozveselil Skalické 2:1. „Jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát," uvedl sekretář Jiří Löffelmann

Branky: 53. Nevrlý, 57. Třešňák - 33. Kratochvíl. Rozhodčí: Neugebauer. ŽK: 2:4. Diváků: 90.

Skalice: Linhart - Seidl (46. Bednář), Vodrážka, Baťka, Šíma - Hlavinka, Neuman, Kliment, Burian (81. Martínek) - Nevrlý, Třešňák.

Další zápasy krajského přeboru:

Železný Brod - Velké Hamry 3:2 (2:2). Branky: 26. a 82. Šilhán, 4. Maryško z pen. - 32. Miček D., 40. Šimek. Rozhodčí: Brož. ŽK: 4:2. Diváků: 220.

Košťálov - Pěnčín 2:5 (2:3). Branky: 6. Janata, 13. vlastní - 14., 26. a 48. Hlubuček, 22. Heinrich, 78. Matějček J. Rozhodčí: Řeháček ml. ŽK: 2:1. Diváků: 100.

Desná - Jablonec nad Jizerou 1:1 (1:0). Branky: 35. Kořínek - 78. Kouřil. Rozhodčí: Špidlen. ŽK: 4:1. ČK: 74. Špaček, 84. Jech (oba D). Diváků: 180.

VTJ Rapid Liberec - Doubí 2:0 (1:0). Branky: 45. a 80. Studnička. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 0:5. ČK: 90. Kozák (D). Diváků: 160.

Pěnčín-Turnov B - Hrádek 0:1 (0:0). Branka: 90. Mizera. Rozhodčí: Kadlec. ŽK: 1:5. Diváků: 120.