Na spodním pólu tabulky se po 3. kole krčila rezerva Bukovan a Sokol Tuhaň.

3. kolo

Kunratice - Noviny 3:1 (0:0)

Dynamo v prvním poločase zahodilo pokutový kop, ale po obrátce si domácí hráči své fanoušky udobřili třemi góly. Hosté snížili až devět minut před koncem z penalty. Branky za domácí: 57. Trč F. (pen.), 60. Kadlec P., 71. Vondráček Z. Rozhodčí: Weiss, Táborský, Folk. Diváků: 50.

Brniště - Tuhaň 5:0 (3:0)

Lepší Brniště mohlo vyhrát i vyšším rozdílem, protože neškodná Tuhaň hrála od 55. minuty bez vyloučeného Dufka. Branky: Kopecký M. 2, Srba, Stand P., Luft Pavel ml. Rozhodčí : Mengr, Böhme. ŽK 1:2. ČK 0:1 (55. Dufek Jan). Diváků 60. Sestava domácích: Trégr Luft Petr Škváro, Roubych, Luft D. (46. Švimberský) Stand P. (71. Koška), Kopecký M., Kopecký P. Srba, Zelenka J. (81. Heršálek), Luft Pavel ml. Trenér Pavel Horáček.

Horní Libchava - Okna 0:1 (0:1)

Hosté nezopakovali skvělý výkon z minulého týdne proti Svoru, ale povinné tři body přece jen vydolovali.Branka: 30. Salač. Rozhodčí: Otčenášek.

Svor - Žandov 1:1 (0:1), PK 3:5

Vyrovnaný duel přinesl remízu a následně jeden bod navíc pro hosty, kteří lépe zvládli penalty. Branky: 50. Heřmánek Tomáš 30. Štěpánek Jiří. Rozhodčí: Volf.

Loko Česká Lípa B - Dubnice 2:5 (1:1)

Hosté předvedli bojovnější a houževnatější výkon, a proto také naprosto zaslouženě zvítězili. Branky za domácí: Škaloud, Pelc. ČK: 0:1.

Sosnová - Blíževedly 4:0

Mimoň B - Lindava 4:1

Bukovany B - Polevsko 1:3