Stejně jako v prvním kole, tak ani ve druhém dějství novoborského fotbalového turnaje nebyla nouze o góly, což je pro fanoušky v průběhu zimní přípravy jenom dobře.

S chutí si znovu zastřílela Dolní Libchava, která porazila Stružnici 6:2 a po dvou kolech má výtečné skóre 12:2. Zaslouženou výhru si odvezla Horní Police, naopak Sloup byl pokořen sedmi trefami od Jestřebí. V předehrávce 6. kola zvítězili dorostenci N. Boru nad Stružnicí.

Stružnice – Dolní Libchava
2:6 (0:1)

Oba soupeři předváděli svižný fotbal. Stružnice byla velice aktivní a hráči si připravovali i střelecké příležitosti, ovšem se špatným zakončením. V závěru prvního poločasu zadáci Stružnice zazmatkovali a byla z toho penalta, kterou Libchava bezpečně proměnila – 0:1.

Vstup do druhé se podařil Dynamu, jež srovnalo zásluhou Merenuse. Fotbalově zkušení hráči Libchavy přidali na přesnosti a brzy se stav skóre opět měnil. Hlavně měl správné kopačky Vrabec, který se trefil 3x, dvakrát Durdil a jednou Šiner. To už byl stav 1:6 a konečný účet zápasu stanovil Linhart (blond) – 2:6. Dolní Libchavě chyběl střelec dvou gólů z minulého zápasu Jiří Kukal.

Zahrádky – Horní Police 0:3 (0:2)

Velice důrazný fotbal s potřebným nasazením se hrál v tomto zajímavém střetnutí. Hráči H. Police byli aktivní směrem dopředu a poctivě bránili. Na to jen těžko hledali hráči ze Zahrádek recept. Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase, který Police vyhrála 2:0 a ve druhém už jen výsledek zpečetila. Góly: Benda 2, Věchet.

Sloup – Jestřebí/ Provodín 0:7 (0:3)

V minulém kole si Sloup vedl velice dobře fotbalově, ale na tento zápas jeho hráči nebudou vzpomínat rádi. Pro nemoc chyběli oba brankáři, a tak muselo vedení mužstva narychlo sehnat třetího, navíc absentovali i další fotbalisté. Hned v úvodu padly dva slepené góly, a to v 5. a 8. minutě. Ve druhé části Sloupským postupně docházely síly, takže se pětkrát prosadili zkušení borci z Jestřebí a bylo hotovo.

Předehrávka 6. kola:

N. Bor dorost – Stružnice 4:2 (2:2)

Zápas to byl z pohledu diváka velice rušný, svižný a po fotbalové stránce hodně zajímavý. Ve druhém poločase se projevila probíhající fyzická příprava dorostenců, kteří gólem Lebrušky zvrátili vítězství na svoji stranu. Za domácí dali góly Halbich, Paštika, Lebruška a jedna byla vlastní.