Jeden z možných favoritů, FK Brniště, poprvé zaváhal, a to s nováčkem ze Svoru. Další novic této soutěže, Horní Libchava, který postoupil až z 6. místa IV. třídy, zatím tápe. Do Kunratic přijel pouze s devíti hráči a domů odjel s debaklem 0:6…

Kunratice – H. Libchava 6:0 (1:0)
Hosté dorazili pouze s devíti hráči a od začátku zápasu se nechali přišpendlit na vlastní polovinu. Po půli už „hrstka statečných“ nestačila fyzicky a nechala Dynamo excelovat. Branky: 25., 63. a 75. (pen.) Jílek T., 47. Koutný J., 65. Zet. T., 81. Jackl D. Rozhodčí: Řezáč.

Žandov – Pertoltice 3:2 (3:1)
Utkání se hrálo za stálého deště, přesto přineslo slušný fotbal. Do první šance se dostali hosté, když nevyužili solový nájezd a za to je domácí krutě potrestali, neboť proměnili hned tři po sobě jdoucí šance a vedli 3:0. Před poločasem Pertoltičtí snížili z přímého kopu, takže stále byli ve hře. Po obrátce se bojovalo, nováček soutěže usiloval o kontaktní gól, který se mu podařilo vstřelit deset minut před koncem. Víc už ale nestihl. S klidným nadhledem řídil zkušený rozhodčí Klimt. Branky: Kaňka 2, Ulman – Formánek, Šmíd. Rozhodčí: Klimt.

Holany – Sloup 2:4 (0:2)
Sebevědomé Holany poprvé inkasovaly už v 1. minutě a do poločasu hosté zasadili druhý úder. „Kluci nastoupili do zápasu jako mistři světa, ale Sloupští je hodně rychle posadili na zem,“ přiznal kriticky vedoucí domácího týmu Jaroslav Lupoměský. Ve druhé části se domácím podařilo snížit na 1:2, jenže Sloup prokázal kvalitu a znovu dvakrát po sobě jásal. Navíc byli Holanům vyloučeni dva hráči. Korekci výsledku udělal v závěru duelu Koleňák – 2:4. Branky: Koleňák 2 (1 z PK) – Líbal 2, Nečas, Jeřábek. Rozhodčí: Paulus. ČK: 2:0 (Guštan, Novotný D.). Diváků: 40.

Svor – Brniště 1:1 (0:1)
Emoce zavládly v závěru utkání na hřišti ve Sloupu, kde hraje svá utkání nováček ze Svoru. V závěru za stavu 1:1 dali hosté po brejku druhý gól, ovšem kvůli předchozímu postavení mimo hru jednoho z hráčů branka neplatila, což se Brništi pochopitelně nelíbilo. „Byl to zcela jasný ofsajd, rozhodčí rozhodli naprosto správně,“ řekl Deníku Miroslav Jahvodka, jeden ze svorských hráčů. Svor tak získal první bod, Brniště naopak dva body ztratilo. Branky: 78. Rudinský L. – 31. Kopecký M. Rozhodčí: Kapoun.

Noviny – Cvikov B 0:7 (0:5)
Hostující rezerva, značně posílená hráči A–týmu byla podle očekávání ve všech směrech lepším družstvem, přesto si domácí po zaváhání cvikovské obrany dokázali vypracovat několik slibných šancí. Gólově se však narozdíl od Cvikova prosadit nedokázali. Rozhodčí: Folk.

Okna – Dubnice 1:1 (1:1)
Branka za domácí: Mádl. Rozhodčí German.

Lindava – Bukovany B 1:0
Branka: Moravec.