FK Č. Lípa – Desná 2:0 (0:0)
Na začátku utkání nebylo vidět, že souboj přinese nudný, nezáživný fotbal. Domácí již ve třetí minutě zahrozili Neumanem, ale gólman Nežádal se nenechal překvapit. O pět minut později to byli opět domácí, kteří ohrozili soupeřovu branku po pěkné akci Čonky a jeho centru před branku, kde zachraňoval gólman hostí před Soukupem. Hosté dali o sobě vědět v 11. minutě, po nepřesné přihrávce Půlpána se k míči dostal Vokál, který poslal do sóla Jecha, ale vše vyřešil Kolegar. V 18. minutě Míra Čonka vybojoval míč u postranní čáry, poslal centr do vápna, kde Slipčenko balón nezpracoval, ale ten se dostal zpět k Čonkovi, tomu jeho střelu gólman hostí vytáhl na rohový kop, který rozehrál Neuman na Gabriela, jenže ten těsně minul hostující branku. Do konce poločasu se hrál z obou stran nepřesný fotbal s řadou chybných přihrávek a bez nasazení.
Do druhého poločasu domácí vstoupili aktivněji, což přineslo i góly. V 65. minutě poslal domácí tým do vedení Lukáš Půlpán, když dorazil míč do branky po dvou nezdařených pokusech Slipčenko z hranice malého vápna. O osm minut později Čonka poslal centr na Půlpána, který si ve vápně nejvýše vyskočil a hlavou potvrdil prohru hostí - 2:0. V závěru utkání obě mužstva nepředvedla nic, co by mohlo ohrozit stávající stav a proto si Lípa nechala doma tři body.
Branky: 65. a 73. Půlpán , ŽK 2:2, diváků 150
FK Česká Lípa: Řezáč – Pohorský, Leitner, Kolegar, Gabriel – Čonka, Volf, Neuman, Soukup (Nevrlý) – Slipčenko (Jurčík), Půlpán.

OHLASY PO UTKÁNÍ
Trenér Desné Zdeněk Bryscejn: „Já si myslím, že se hrál nepohledný fotbal z obou stran. Domácí vyhráli zaslouženě, protože měli více ze hry, i když vytvářeli spoustu nepřesností ve hře. Mrzí mě ten první gól. Když domácí hráč leží na půlce, měli nám vrátit míč, který jsme zakopli, hlavně v takovémto zápase, ve kterém o nic nejde. To nás zaskočilo. Ten druhý gól, to bylo logické, my jsme už neměli sílu to zvrátit. Nám chybělo pět hráčů, které nejsme schopni nahradit.“
Trenér domácích Milan Slipčenko se netajil zklamáním z předvedené hry: „První půle byla z naší strany špatná, hráči hráli bez pohybu, bez nasazení a bez důrazu, i když musím říct, že Desná také nic nepředvedla. V kabině si to kluci vyříkali. Druhý poločas nastoupili, ale do ideálu to mělo hodně daleko. Jsem rád alespoň za vítězství 2:0, ale musíme ještě odehrát poslední dva zápasy a v létě doplnit kádr, protože je úzký a není v něm konkurence.“