Turnaj uspořádal Okresní fotbalový svaz a jeho komise rozhodčích jako vzpomínku na bývalého kamaráda, kolegu funkcionáře, rozhodčího a delegáta fotbalových soutěží bývalého Severočeského kraje.

Pozvánku potvrdilo a také se dostavilo 6 družstev: již tradiční Fehrer, Bombardier a Klášter, dvě družstva dali dohromady českolipští rozhodčí (A+B) a šestým týmem byli rozhodčí partnerského OFS Děčín.

Účastníci byli přivítáni předsedou OFS Karlem Fischerem a spolu s předsedou KR Lubomírem Řeháčkem ml. jim byly podány další informace o akci.

Utkání hraná systémem každý s každým na 1x 13 minut byla hrána tvrdě, ale férově, nad čímž měli dohled zkušení arbitři, a to Josef Řezáč, Jaroslav Pospíchal a Josef Táborský, kteří se s řízením všech utkání vypořádali se ctí a patří jim poděkování za bezproblémový průběh.

Po odehraných utkáních došlo k celkovému vyhodnocení turnaje, předání upomínkových pohárů a putovního poháru, kdy vítězem turnaje se stalo družstvo rozhodčích OFS Č. Lípa A, které tím nejen obhájilo loňské prvenství, ale memoriál vyhrálo již potřetí za sebou, když jako jediné s jednou remízou letos zůstalo neporaženo s impozantním skóre 21:4 a 13 body.

Na druhém místě skončil Bombardier (10 bodů), třetí příčku obsadili rozhodčí OFS Děčín (9), čtvrtá pozice patřila Fehreru (5), s pátou pozicí se smířili hráči Kláštera-Hradiště (4) a poslední byl tým rezervy rozhodčích OFS Č. Lípa (1).