Mimoň – Loko Č. Lípa
5:2 (2:0)

„Až na trojici našich nepřítomných hráčů jsme prostřídali celý současný kádr,“ sdělil Českolipskému deníku vedoucí mimoňského mužstva Pavel Novák.
Domácí Jiskra šla do trháku po gólech Slejšky a kanonýra Smoly.

Českolipská „Bžunda“ kontrovala v 61. minutě Součkem na 2:1, jenže pak (v 72. a 74. min.) prokázal svůj střelecký apetit útočník Smola, jenž dostal mimoňské mužstvo do třígolového vedení – 4:1.Pět minut před závěrečným hvizdem po rychlém brejku Lokomotivy snížil Horáček, jenže domácí si výhru pojistili pátým gólem zásluhou Schöna.

„Byl to oboustranně kvalitní duel, který prospěl oběma týmům. Nás čeká příští sobotu od 14 hodin první kolo krajského poháru s rezervou Arsenalu a týden nato už zahajují mistrovská utkání,“ doplnil Pavel Novák.

Branky: 27. Slejška, 37., 72. a 74. Smola, 90. Schön – 61. Souček, 85. Horáček. Rozhodčí: Řeháček.
Sestava Mimoně: Michálek (64. Slavík), Polák (46. Mikloda), Feher, (64. Herák), Leitner, Šiška (75. Hemmer) – Eichler, Foubík, Novotný, Válek (72. Schön) – Smola, Slejška (60. Matušek). Trenér: Michael Polák.