Fotbalisté Mimoně remizovali ve 22. kole Krajského přeboru na hřišti Pěnčína 2:2 po poločase 0:1.
„Bylo to takové prapodivné utkání, ve kterém se nám vyloženě nedařilo,“ sdělil po utkání trenér domácího celku Ivan Matějček.
Pěnčín – Mimoň 2:2 (0:1)
Domácí Kulhánek již v 15. minutě trefil tyč. „Mimoň dala vedoucí gól z penalty a ta je zvedla,“ pravil Matějček. Penalta následovala po faulu na Kubáně. Úspěšným exekutorem byl Moučka.
Domácí i ve druhé půli pokračovali v tlaku, ve snaze zvrátit nepříznivý výsledek.
To se jim podařilo v 78. minutě, kdy dal vyrovnávací branku Sekerák po chybě brankáře Špačka. Jenže za čtyři minuty přidal druhou branku Jiskry Bártl, který si nejvýše vyskočil na Eichlerův roh.
Hosté měli ve druhém poločase další velké šance. Ale ani Scheufler ani Šesták nebyli úspěšní.
Závěr patřil domácím, kteří vrhli veškeré síly do útoku a v 87. min. se prosadil Krejčík.
„Výsledek je zcela zasloužený,“ pravil trenér Pěnčína Ivan Matějček. „Byl to jeden z našich nejlepších výkonů na jaře,“ podotkl mimoňský trenér Miroslav Feher.
Branky: 78. Sekerák, 87. Krejčík – 35. Moučka, 82. Bártl. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 4:1. Diváků: 80.
Mimoň: Špaček – Vlk, Polák, Konopiský – Feher – Moučka (80. Hájek), Šesták, Scheufler, Novotný – Kubáň (60. Bártl), Šena (60. Eichler). Trenér Miroslav Feher.