Rozhodně se nečekaly vysoké porážky Mimoně a Holan, nováček z Kamenice si ve své premiéře po deseti letech vyzkoušel, že hrát se dá s každým, i když prozatím bez bodového úspěchu, a rezerva Doks ani jednou neskórovala, proto ji obralo Mšeno B.

Hodkovice - Mimoň 6:2 (3:0)

Domácím již po třech minutách vyšel rychlý protiútok a Pavlík otevřel ranou skóre. Hodkovice měly půlhodinu převahu, dobře kombinovaly a hrály technicky. Dokázaly vyšachovat obranu a Vaňo dal druhý gól. Před poločasem byl hodkovický hráč faulován, sudí nechal výhodu, po které Pavlík přidal svůj druhý úspěch.

Hned po změně stran se podruhé potkal s míčem Košek a zakončil gólem akci tří spoluhráčů. Potom Hodkovičtí zvolnili a hosté se dostali do hry. I tak však Pavlík dosáhl hattricku. Další domácí polevení již Mimoň potrestala snížením po ponechané výhodě. Chvíli na to Bendák zakončil svoji akci na 6:1.

V samém závěru se dostali do šance po zaváhání defenzivy hosté a dosáhli druhé branky.

Branky: 4., 43. a 60. Pavlík, 23. Vaňo, 49. Košek, 76. Bendák - 70. a 88. Hřeben. Rozhodčí: Dytrt, bez karet. Diváků: 100.

Kamenice - Rozstání 2:4 (1:2)

Herně vyrovnaný zápas rozhodla větší kvalita a zkušenost hostujícího týmu. Domácí šli do vedení ve 12. minutě brankou Jaroslava Štummera po průniku Pikouse, soupeř ale dokázal skóre rychle skóre otočit a po přestávce přidal další dvě branky. Kameničtí v závěru pouze korigovali výsledek výstavní trefou v podání P. Sedláčka.

Branky: 12. Štummer, 85. P. Sedláček - 27., 63. a 80. Pavlů, 24. Jíra. Rozhodčí: Mareček - Švec, Klimt. ŽK: 1:3. Diváků: 80.
FC Kamenice: Erben - Serdel, Mígl, Štefan - Vrána, Sedláček M., Martínek, Sedláček P., Pikous - Miklovič, Štummer (Friml, Havránek).

Holany - Jenišovice 1:5 (0:2)

Hosté byli od začátku aktivnější, pohyblivější a důraznější, naopak hráčům Dynama chyběla potřebná energie. A pak to přišlo. Nejprve Koleňák předvedl něco, co se jen tak nevidí a úplně sám netrefil hlavou jednoduchý míč, který Vavřich uklidil do odkryté branky, o chvilku později Vorlíček jednoduchý míč vyboxoval do zad spoluhráče Mikysy, od kterého se míč odrazil do odkryté svatyně 0:2!

Holany - Jenišovice 1:5. Hostující Holeček (vpravo) se snaží zastavit pronikajícího Šandu.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním a pokusit se s nepříznivým výsledkem něco udělat, jenže přišla další hrubá chyba obrany a dobře hrající Vavřich rozhodl o tom, kdo získá tři body 0:3. Holany pak hru otevřely, ještě se snažili s výsledkem něco udělat, což se jim povedlo po hezké akci Serdela se Zlatníčkem, když druhý jmenovaný uklidil míč na 1:3. Ovšem to bylo ze strany Dynama vše, naopak hosté ještě z rychlých brejků dokázali dvakrát překonat obranu Holan a výsledek se vyšplhal až na hrozivých 1:5.

Branky: 77. Zlatníček - 16., 59. a 89. Vavřich, 20. Mikysa (vlastní), 83. Kalousek. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 3:2. Diváků: 70.
Holany: Vorlíček - Porsch (61. Koleňák L.) Koleňák J., Mikysa, Souček - Šanda (46. Mašek), Torba, Serdel, Sýkora - Fořtík, Zlatníček.

Doksy B - Mšeno B 0:1 (0:0)

Prvních třicet minut bylo nudných, bez střelby, nemělo to myšlenku. Ke konci poločasu domácí vytvořili jakýsi tlak, jehož výsledkem byly dvě standardky s nepřesnou střelbou. Ve 41. min. střílel zleva Matěj Šimon, brankář Braniš míč vyrazil před sebe, ale nabíhající domácí útočníci nedokázali dostat balón mezi tyče.

Hned v prvních minutách druhé části hry zatlačili domácí hráči soupeře k jejich brance, spustili kanonádu, ale sedmačtyřicetiletý gólman hostí Miroslav Braniš vše pochytal a spolu se stoperem Martinem Škvorem vyřešili řadu nebezpečných situací.

Málo platné, domácím chyběl střelec Jan Beránek. V 55. min. se dostali do rychlé akce mladíci Filip, Přibyl a Svoboda. Posledně jmenovaný lehkou technickou střelou z dvaceti metrů poslal hosty do vedení 0:1.

Další minuty patřily domácím, kteří nedali hostům moc šancí k útočení. Josef Švec nebo Prskavec se neúnavně tlačili na mšenskou branku a zejména Roman Švarc a Petr Jantač podporovali útočné snažení svého týmu. V 62. měl tutovku Jakub Beránek, ale prudký centr od Jantače nestačil zpracovat. Branišova branka byla pro domácí zakletá. Hosté přežili i několik závarů a ke konci hry, kdy byl tlak domácích až drtivý, stačili míč jen odkopávat. Výsledkem velké převahy domácích byla jen nastřelená tyč Lukáše Váchy.

Za hru v druhém poločase si domácí zasloužili alespoň vstřelit gól a neprohrát.

Branka: 55. David Svoboda. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 2:4. Diváků: 80.
Doksy B: Szabo Milan - Jantač Petr, Horčík Michal, Picek František, Jakša Martin, Šimon Matěj (46. Šimon Jakub), Švarc Roman, Švec Josef, Horčík Martin (58. Doubrava Jakub), Beránek Jakub (79. Vácha Lukáš), Prskavec Jiří.

Frýdlant B – Jablonné 6:2 (3:2)

Hosté zahájili zápas jen v osmi, až od 11. minuty dorazili autem další. Do té doby ale domácí kromě šesti rohových kopů nic nevymyslili. V plném počtu pak nováček Jirákem z vápna šel do vedení, které za čtvrt hodiny navýšil Kovalev po prodlouženém trestném kopu.

Domácí se vrátili do zápasu proměněnou penaltou Stýbalem, který byl faulován. Za minutu již bylo srovnáno opět Stýbalem, který využil centr Weidische. Do poločasu ještě unikl Stýbal a jeho přízemní přihrávku proměnil Lopuszynski.

Zlepšený výkon domácích pokračoval i po přestávce, kdy rozeběhnutý Lopuszynski přešel přes dva protihráče a ze 30 metrů přehodil brankáře. Pak střelu Lopuszynskiho vrátil z deseti metrů do sítě Weidisch a navíc Mauer nastřelil hlavičkou břevno.

Hosté předvedli jen ojedinělé protiútoky a největší šanci propásl Hetver. Domácí Stýbal přihrál Mauerovi na malé vápno a ten zpečetil vysokou výhru Frýdlantu.

Branky: 37. a 39. Stýbal, 42. a 50. Lopuszynski, 57. Weidisch, 85. Mauer – 17. Jirák, 33. Kovalev. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:1. Diváků: 100.
Jablonné: Rýdl – Zelený, Janďura, Jirák, Olbrich (65. Svoboda) – Kovalev, Pavlas, Knolle, Vejskrab – Vojtěch Šimon (55. Vít Šimon), Hetver.

Další výsledek I. B třídy:

Pěnčín - Osečná 7:0
Branky: 10. a 55. T. Bárta, 14. a 24. Matějíček, 47. Šteffan, 67. Jan Škréta, 73. D. Škréta. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 2:1. Diváků: 50.