TJ Krupka - FC Nový Bor 1:3 (0:2)

První gól v dresu týmu z města sklářů dal Ali Osumanu, navrátilec z Ghany, který už ve 3. minutě zpracoval kolmou přihrávku, utekl domácí obraně, navíc udělal kličku brankáři Roučkovi a neomylně zavěsil.

V 16. minutě hosté předvedli několik kombinací mezi Mpongem a Šimoníkem, do které se zapojili i další, aby se míče zmocnil uzdravený Kubeš, jenž z hranice vápna vyslal nechytatelnou střelu na zadní tyč do sítě za Roučkem 0:2!

A to ještě mohli být fotbalisté Krupky v I. poločase rádi, že rozhodčí Kříž neuznal gól Lebruškovi kvůli údajnému ofsajdu. Pravdou však je, že od druhé půle začali mít navrch a Novoborští museli odolávat náporu Krupky, jež se dočkala snížení v 60. minutě po rohovém kopu a hlavičce Bikára 1:2.

Celek z města sklářů však brzy dokázal najít tu nejlepší možnou odpověď. Stromecký dostal ideální přihrávku na křídlo a střelou podél gólmana zvýšil na 1:3! Tím se hra Nového Boru opět uklidnila, a přestože domácí vyvíjeli snahu o další góly, obrana hostů v čele s brankářem Blumentrittem odolala.

„Vyhráli jsme zaslouženě, protože všichni hráči, včetně těch ze střídačky, odvedli pro vítězství maximum," pochválil mužstvo sekretář novoborského klubu Jiří Obrovský.

Branky: 60. Bikár - 3. Osumanu, 16. Kubeš, 65. Stromecký. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:1. Diváků: 70.
FC Nový Bor: Blumentritt - Broschinský, Čurgali, Šimoník, Mach, Lebruška, Kubeš, Hauer, Mpongo, Stromecký, Osumanu (Třešňák, Šťastný. Připraveni: Engelhart, Tschakert, Moravec). Trenér: Vladimír Jeníček.

Další výsledky:

Chomutov - Motorlet 0:2
Lovosice - Neratovice 1:1 na PK 4:3
Litoměřice - Úvaly 1:0
Souš - Žatec 3:0
Kladno - Nové Strašecí 4:0
Brozany - Libiš 0:0 na PK 4:3
Horní Měcholupy - Litol 0:0 na PK 5:4

Tabulka divize B.

Příští kolo:

Libiš - Horní Měcholupy
Litol - Krupka
Nový Bor - Kladno (21. března od 15.00)
Nové Strašecí - Souš
Žatec - Litoměřice
Úvaly - Lovosice
Neratovice - Chomutov
Motorlet - Brozany