Páté dějství zimního fotbalového turnaje v Novém Boru bylo odehráno kompletními čtyřmi zápasy. V nich mohli diváci vidět dohromady 26 gólů!

Skalice B + dorost – Stružnice 4:4 (2:2)
Již v 10. minutě šlo Dynamo do vedení po dobře sehrané fotbalové akci. Skalice vedená v poli nestárnoucím Štěpánkem hrála dobře a ve 20. min. srovnala. Jenže Stružnice nezahálela a pět minut nato opět vedla - 1:2. Poločasové skóre však přece jen zůstalo smírné, když Skaličtí vstřelili na spravedlivých 2:2. Ani po pauze střelci obou mužstev nezaháleli, proto po devadesáti minutách svítil na ukazateli zasloužený stav 4:4.

Horní Police – Sosnová 5:3 (4:0)
Když už v 55. minutě Sosnová prohrávala o pět gólů, vypadalo to s ní zle. Pak se ale zmátořila, byla ve II. půli lepší a dokázala vstřelit tři góly. Porážku 3:5 však neodvrátila. Rozhodčí Řezáč.

N. Bor dorost– Zahrádky 0:5 (0:3)
Další utkání zimního turnaje sehráli domácí mladší dorostenci proti dobře připravenému soupeři ze Zahrádek. „Utkání se našim mladíkům moc nevydařilo. Pravdou je, že se snažili dobře kombinovat, ale vždy jen po hranici velkého vápna. Zakončení bylo často nepřipravené a žádná střela nebyla nebezpečná,“ přiznal sekretář novoborského klubu Jiří Obrovský.

Naopak Zahrádky produkovaly fotbal s rychlým přechodem do útoku, kde byl zejména kanonýr Pilař k neudržení. Zápas rozhodoval Řeháček ml.

Dolní Libchava – Sloup 4:1 (1:0)
Konečný výsledek vypadá na jednoznačnou záležitost pro Libchavu, jenže samotný průběh tomu neodpovídal. Ještě v 74. minutě byl stav 1:1, potom účastník okresního přeboru zvýšil na 2:1, aby v závěrečných minutách otupil snahu Sloupu dalšími dvěma zásahy.