Vzhledem k tomu, že Vilémov nadělil Č. Lípě B v přecházejícím kole „osmičku“ a Doksy přijely k utkání v nekompletní sestavě, dalo se tušit, že pro celek od jezera to nebude jednoduchá záležitost.

Vilémov - Doksy 3:0 (2:0)

Už v 6. minutě hasil nebezpečí před dokskou bránou bravurní hlavičkou Martin Vaňátko, k míči se však dostal Jirchář, ale jeho dělovka minula bránu. Vilémovští dostali soupeře pod tlak, ale pěkné akce Kopřivy a následně Vavrouška nebyly proměněny. První úspěch Vilémov zaznamenal v 29. minutě, když Buryánek našel v malém čtverci Vavrouška a ten dotlačil míč za Kadlecova záda 1:0.

Po půl hodině hry se dostaly do šancí také Doksy, ale pokusy Jurčika a následně Kolaříka vyšly naprázdno. Skóre se měnilo v 38. minutě, kdy Očipka přistrčil míč do vápna na Kopřivu a ten se nemýlil 2:0.

Po přestávce po centru Hyky si mezi dokskými zadáky vedl nejlépe vilémovský Dvořák, který tvrdou ranou z 15 metrů prostřelil střídajícího gólmana Kotyka 3:0.

Dvacet minut před koncem Vilémov obléhal dokskou svatyni ve stylu házené, ale obrana nováčka krajského přeboru dokázala vzdorovat. V 71. minutě se ho sice Vilémovským podařilo po sérii krátkých přihrávek dokonale vyšachovat, ale dosažený gól padl z ofsajdu.

V závěru utkání poslal Kolařík do vyložené šance mladíčka Šimona, ale ten nabídnutou příležitost zahodil. Zkorigování výsledku se nepodařilo ani v poslední minutě Jurčikovi, když jeho střelu k pravé tyči zlikvidoval vilémovský gólman.

Další zápas Doks v rámci děčínského turnaje se uskuteční v sobotu 4. února od 13.30 hodin. Jejich soupeřem bude okresní rival Arsenal Č. Lípa B, který podlehl ligovému dorostu Teplic 0:5.

Branky: 29. Vavroušek, 38. Kopřiva, 56. Dvořák. Diváků: 40.
Sestava Doks: Kadlec (46. Kotyk) - Kolařík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šťastný, Vágner (65. Jakša), Zoubek (68. Šimon), Cenger, Vinš, Jurčik, Vacek Ondřej (56. Vítek). Trenér: Josef Vinš.