Brzy ovšem dojde i na nižší soutěže divize v Libereckém kraji startuje 9. března, krajský přebor a I. B třída 23. března, I. A třída 16. března. A jak bývá v regionálních Denících na začátku jara či podzimu zvykem naši čtenáři se mohou těšit na tradiční přílohu, tentokrát s názvem FOTBALOVÉ JARO 2019, která vychází v pondělí 11. března zdarma ve všech mutacích severočeského Deníku.

Na co všechno se můžete těšit? Hned na čtyřiadvaceti stranách naleznete nejnovější informace o všech týmech z Libereckého kraje, které startují v soutěžích od divize až po nejnižší krajské soutěže I. B třídy.

Dále se můžete těšit na rozhovory s vybranými fotbalovými osobnostmi ze severu Čech, v příloze naleznete také rozlosování jednotlivých soutěží. Dostalo se i na známou soutěž TIP ligu a na čím dál prestižnější projekt Fotbalový detektiv, kterého jsme v Týdenících odstartovali během podzimu a který poběží i na jaře.

Hlavně jsme se ale věnovali klubům napříč celým severem. Dostalo se opravdu na všechny fotbalové týmy z Liberecka, Jablonecka a Českolipska. Nenechte si ujít naší přílohu s mnoha důležitými informacemi před startem jarní části sezony. FOTBALOVÉ JARO 2019 vyjde už v pondělí 11. března zdarma ve vašem Deníku!