Přesvědčilo se o tom i mužstvo Ruprechtic na dubském trávníku dvakrát vedlo, ale domácí pokaždé vyrovnali.

Dubá –Ruprechtice 2:2 (0:1)

Dubá, vědoma si výsledku víkendového kola Bukovan (1:1), chtěla před domácími fandy naplno bodovat, a proto začala hodně aktivně. V úvodní čtvrthodině si vytvořila řadu šancí, jenže žádná z nich gólem neskončila. Naopak hosté se během 1. poločasu osmělili a po tečované střele Suchého šli do kabin s vedením 1:0.

Po změně stran si domácí vytvořili několik šancí (Wagenknecht, Soukup, Charouzek), ale srovnali až v 85. minutě z penalty nařízené za faul na Soukupa. Tu proměnil M. Vokolek. Když už se zdálo, že zápas skončí remízově, potrestal fatalní chybu dubského brankáře Fraňka, který neudržel míč v rukavicích, hostující Pour – 1:2.

Domácí pak rychle vystřídali a vrhli se na poslední minuty do útoku, a to i s předstoperem Mydlářem. V poslední minutě se na Slavoj usmálo štěstí. Po autovém rozehrání prošel míč celým vápnem, na zadní tyči čekal čerstvě vystřídaný hráč Jombík, který přesnou koncovkou vyrovnal na 2:2.

„Ruprechtice byly nejfotbalovějším týmem, který k nám za poslední léta přijel, a musíme ocenit kvalitu sudích,“ uvedl pro Deník hrající kouč Milan Heptner.

Rozhodčí: Rympler – Vlk, Klimt. Dubá: Franěk – Beneš, Lodinský M., Mydlář, Hejna – Heptner, Kamarád, Vokolek, Soukup (Jombík) – Charouzek (Drahoňovský), Wagenknecht (Krs).