Nováček I. B třídy nezaváhal

Dubá – Před sezonou podceňovaný fotbalový tým Slavoj Dubá, nováček krajské I. B třídy, prokazuje své kvality

16.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Přesvědčilo se o tom i mužstvo Ruprechtic na dubském trávníku dvakrát vedlo, ale domácí pokaždé vyrovnali.

Dubá –Ruprechtice 2:2 (0:1)

Dubá, vědoma si výsledku víkendového kola Bukovan (1:1), chtěla před domácími fandy naplno bodovat, a proto začala hodně aktivně. V úvodní čtvrthodině si vytvořila řadu šancí, jenže žádná z nich gólem neskončila. Naopak hosté se během 1. poločasu osmělili a po tečované střele Suchého šli do kabin s vedením 1:0.

Po změně stran si domácí vytvořili několik šancí (Wagenknecht, Soukup, Charouzek), ale srovnali až v 85. minutě z penalty nařízené za faul na Soukupa. Tu proměnil M. Vokolek. Když už se zdálo, že zápas skončí remízově, potrestal fatalní chybu dubského brankáře Fraňka, který neudržel míč v rukavicích, hostující Pour – 1:2.

Domácí pak rychle vystřídali a vrhli se na poslední minuty do útoku, a to i s předstoperem Mydlářem. V poslední minutě se na Slavoj usmálo štěstí. Po autovém rozehrání prošel míč celým vápnem, na zadní tyči čekal čerstvě vystřídaný hráč Jombík, který přesnou koncovkou vyrovnal na 2:2.

„Ruprechtice byly nejfotbalovějším týmem, který k nám za poslední léta přijel, a musíme ocenit kvalitu sudích,“ uvedl pro Deník hrající kouč Milan Heptner.

Rozhodčí: Rympler – Vlk, Klimt. Dubá: Franěk – Beneš, Lodinský M., Mydlář, Hejna – Heptner, Kamarád, Vokolek, Soukup (Jombík) – Charouzek (Drahoňovský), Wagenknecht (Krs).

16.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Děti pomáhají svým rodičům volit.
87

ON-LINE: Odvolili političtí lídři, hokejista i 103letá Českolipanka Anna Hejná

Archeologické muzeum sídlí v budově bývalé městské šatlavy v historickém centru České Lípy.

Historickou podobu Lípy promítnou ve 3D

Kam za sportem na Českolipsku

Českolipsko - Pozvánky na sportovní víkend u nás na okrese.

Kvůli úniku plynu muselo 60 lidí na ulici

Česká Lípa - Hasiči evakuovali panelový dům na sídlišti Sever v České Lípě. Byl zamořený oxidem uhelnatým. Po důkladném vyvětrání se lidé mohli vrátit domů.

Cizinec boural pod vlivem drog a v kradeném autě

Cvikov – Až osmileté vězení hrozí jednatřicetiletému muži z Polska, který pod vlivem drog a s ukradeným autem boural u Kunratic u Cvikova.

OBRAZEM: Rybáři vylovili Horecký rybník ve Stráži

Stráž pod Ralskem - Především kapry, ale i sumce vylovili rybáři během tradičního výlovu z Horeckého rybníka ve Stráži pod Ralskem.