Zbývající čtvrtý mezi Polevskem a Sloupem se odložil na 19. 2.

Domácí dorost podlehl agilně hrající Horní Polici, Dubice těsně porazila konkurenta z Jestřebí a „děčínská konfrontace“ mezi Markvarticemi a Starým Šachovem dospěla ke smíru.

Nový Bor dorost - Horní Police 2:4 (1:3)

Oslabený kádr dorostenců sice šel v 15. minutě do vedení zásluhou vydařeného trestného kopu Vacka, ovšem za několik málo okamžiků se domácí mladíci dopustili chyby a účastník I. B třídy trestal na 1:1.

Do přestávky se pak Hornopoličtí trefili ještě dvakrát (jednou z PK), takže poločasové skóre znělo 1:3. Ve druhém dějství se dorostencům podařilo snížit Halbichem, následně měli další příležitosti, avšak bez efektu, a pět minut před koncem lovili síť ve vlastní síti počtvrté 2:4.

Dubice - Jestřebí/ Doksy B 2:1 (2:0)

Podle očekávání se jednalo o hodně vyrovnaný zápas. V první půli měli herně navrch „Spartakovci“ z Dubice, kteří proměnili dvě příležitosti a vedli 2:0. Ve druhé části se nechtěli hráči Jestřebí vzdát možnosti minimálně na bodový zisk, do hry přidali důraz a mnohem větší snahu a výsledkem bylo snížení na 2:1. Vítězství si však Dubice vzít nenechala a mohla se radovat. Branky: 12. Podrazil, 31. Kovački 52. Žižka.

Markvartice - St. Šachov 1:1 (0:0)

Starý Šachov se v turnaji střídá se Stružnicí, proto hrál v tomto kole on. Skóre tohoto hodně vyrovnaného utkání se poprvé měnilo až v 69. minutě, a to v prospěch Starého Šachova. Vyrovnání přišlo za dvě minuty.

„Je třeba vyzvednout to, že se o vyrovnaný výsledek tohoto zápasu postarali brankáři obou týmů svými skvělými zákroky,“ všiml si věrný milovník fotbalu, sekretář pořádajícího klubu FC Nový Bor Jiří Obrovský. Branky: 71. Merlin 69. Mendy.