V dalším kole divize měli domácí „řezníci“ téměř po celý zápas více ze hry, ale nakonec bezgólového duetu měl na kopačce tři body novoborský Kubeš.

Řezuz Děčín – FC Nový Bor 0:0

Hráči Jiskry v minulém kole rozdrtili doma Jirny, ale i Děčíňané přivezli 3 body z Chodova, takže se očekávalo, kdo své výhry ve vzájemné konfrontaci potvrdí. Domácí začali podle očekávání náporem a již ve 4. minutě pálil Čonka nad. Na druhé straně konfrontoval Jeřábek, ale Chodura neměl žádné problémy. Následovně se dvakrát připomněl domácí Dvořák. Nejdříve pálil z úhlu tvrdě nad, poté se po uvolnění Runtem objevil před Szabem zcela sám, jenže novoborský gólman ho na zemi vychytal. Nehrálo se vůbec v rukavičkách, ale sudí Hodač měl rozhodně přísnější metr na hosty. Ti se dostávali přes půlicí čáru jen sporadicky, ale jejich obrana si s bezzubým útokem Řezuzu snadno ve všech situacích poradila. V závěru první půle pálil Hubený po přetaženém centru podél brankové čáry, nikdo na něj nereagoval a míč skončil v autu, hned nato Štípek hlavičkoval mimo.

V úvodu druhé půle hosté napadli rozehrávku děčínských a ti si s tím téměř nedokázali poradit. Až v 56. minutě centroval špílmachr domácích Runt, ale Novák ve skrumáži hlavou branku netrefil. Hosté se v těchto okamžicích snažili kombinační hrou otupit tlak domácích. Ten po hodině hry začal opět sílit. Po trestném kopu Runta v 63. minutě se Szabo jen ohlédl, míč však mířil těsně nad. O 5 minut později pronikl do vápna Dvořák, ale Szabo byl opět na místě. Hned poté pomohl Szabovi i obránce Jeřábek při šanci Štípka, takže na ukazateli svítilo stále 0:0. V 77. minutě se zrodila největší šance hostů, která pomohla celý zápas rozhodnout. U postranní čáry se míče zmocnil Jordák, po zatažení míče do středu uvolnil Kubeše, který postupoval z pravé strany na Choduru zcela sám, ale hostující záložník křížnou střelou branku netrefil.
Potom již domácí vrhli všechny síly do útoků. V 80. minutě pálil stoper Novák těsně téměř vedle Szabovy svatyně a hosté si oddechli. Nastala taktická střídání hostů a tím se tlak domácího celku otupil. Děčínským začaly téct nervy a po faulu Čonky musel být z trávníku odnesen Stehlík na nosítkách.

V páté minutě to vřelo ve vápně Boru, ale dělovka Ovečky ze skrumáže svůj cíl nenašla. Hosté si po bojovném výkonu tedy nakonec cenný bod z horké půdy odvezli.