VTJ Rapid Liberec -Nový Bor 1:0 (0:0)

Z utkání se uskutečnil v kraji historicky první on-line přenos do internetové televize. Hrál se velmi vyrovnaný zápas se snahou obou týmů neudělat chybu. Domácí měli častěji míč na kopačkách, ale poněkud vázla kombinace, a tak v první půlce měli víc šancí ke skórování hosté. V úvodu pálil těsně vedle Novotný a pak ránu Smetáka z přímého kopu Zíka raději odvracel na roh. Ve svých šancích později neuspěli ani Stromecký s Vávrou.

Když i jedovka domácího Hegra těsně minula bránu, šlo se do kabin za stavu 0:0. Vojáci do druhé půle dvakrát střídali a začali mít navrch. Soukeníkův pas Hegr jen těsně nedoskočil a následnou akci Rašína obrana v poslední chvíli odvrátila.

Ve skrumáži těl pak skončila i bomba L. Halamy po nacvičeném rohu. Szabo v brance hostů se vytáhl i při hlavičce Nováka, následná střela Husáka skončila o centimetry vedle. Tlak domácích narůstal a gól visel ve vzduchu. A skutečně přišel.

Pět minut před koncem brankář Szabo srazil pronikajícího Koťátka, kopala se penalta a Novák bez potíží skóroval. Hosté pak otevřeli hru a mohli ještě inkasovat, vše ale skončilo pouze břevnem domácího Koťátka.

Branka: 85. Novák z pen. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 3:3. Diváků: 100.
Nový Bor: Szabo – Baťka, Suněk, Smeták,Vávra, Bláha, Havlásek, Coufal, Novotný, Stromecký, Třešnák (Demke, Hruška, Budský). Trenér Fr. Kubáň.

Krajský přebor

17. kolo: Semily – Desná 3:1 (3:1). Sedmihorky – Jablonec n. J. 1:0 (1:0). Železný Brod - Pěnčín-Turnov B 1:2 (0:2). Mšeno – Višňová 4:1 (4:0).
Cvikov – Pěnčín 0:0. Vratislavice - Hrádek 1:0 (1:0). VTJ Rapid Liberec - Nový Bor 1:0 (0:0).

1. Semily  17 11 1 5 35:20 34
2. Mšeno  17  8 6 3 38:22 30
3. Nový Bor  17  7 4 6 30:24 25
4. Ž. Brod A 17  7 4 6 29:28 25
5. Desná  17  7 3 7 29:31 24
6. VTJ Rapid  17  6 5 6 34:26 23
7. Pěnčín–Turnov B  17  6 5 6 35:30 23
8. Sedmihorky  16  7 1 8 29:24 22