Nový Bor – Jablonec n. J. 2:2 (1:0)

Utkání se hrálo na novoborské umělé trávě a mělo svou kvalitu. Skóre otevřel v 10. minutě Stromecký, který hlavou zužitkoval centr Kovaříka – 1:0. Po poločasovém oddechu se hosté do svého soupeře „zakousli“ a deset minut nato využil zaváhání domácí obrany Ďoubalík – 1:1.

Ten samý hráč pak v 60. minutě podruhé potrestal váhající defenzivu N. Boru a s domácí jedenáctkou to nevypadalo dobře… Kouč František Kubáň se hned poté odhodlal hned ke dvojímu střídání, kdy Coufala s Bláhou nahradili Havlásek a Demke. Po počáteční nesourodé hře však přišel nápor Nového Boru, který vyústil v zasloužené vyrovnání.

Havlásek prošel středem hřiště přes dva hráče a v rozhodujícím okamžiku vysunul Stromeckého, který se i přes atak obránců dokázal prosadit a střelou pod břevno stanovil na konečných 2:2.

Branky: 10. a 76. Stromecký – 54. a 60. Ďoubalík. Rozhodčí Neugebauer. ŽK 2:3. Diváků: 120. N. Bor: Blumentritt - Holeščak, Suněk, Veselý, Hoffmann – Kovařík, Coufal, Bláha, Kubeš – Třešňák, Stromecký (Demke, Havlásek, Budský).