„Podařilo se nám již získat Soukupa a Buriana z Arsenalu Česká Lípa, o dalších třech hráčích v těchto dnech jednáme,“ sdělil Kobryn.

Ten také zároveň potvrdil, že jedním z nich by mohl být u mnoha fanoušků oblíbený a známý player Josef Obajdin, jenž v uplynulé sezoně oblékal dres České Lípy. „Pepa je momentálně na dovolené, ale mohu potvrdit, že zájem o něj opravdu máme. Až se vrátí, budeme vědět víc,“ přiznal první muž heřmanické kopané, který mimo jiné řekl, že jednání proběhla také se Zelenčí, jejímž kmenovým hráčem je David Volf.

Tento záložník před třemi lety působil v České Lípě a letos na jaře hostoval v dresu SK Sokol Zásmuky (středočeská I. A třída). „Zatím jsme se na podmínkách nedomluvili, protože představy obou stran jsou poněkud rozdílné,“ podotkl Zdeněk Kobryn.

Podle jeho slov heřmanické mužstvo trénuje pod dosavadním hrajícím koučem Milanem Slipčenkem až pětkrát týdně včetně přípravných utkání. Trenér Jiří Jelínek kvůli svému dosavadnímu pracovnímu zaneprázdnění bude na tým dohlížet pouze při utkáních.

„Pravidelně se na tréninky schází deset až dvanáct hráčů. Ve čtvrtek (dnes, pozn. autora) hrajeme přátelský zápas, a to s Vratislavicemi, v sobotu jedeme do Benešova nad Ploučnicí a osmého srpna přivítáme Cvikov,“ vypočítává plán přípravy Zdeněk Kobryn.