V šlágru kola se z vítězství radovala Lokomotiva Česká Lípa.

Loko Č. Lípa – Dubá 3:0 (3:0)

Souboj o druhé místo tabulky začali lépe domácí. Hned v 1. minutě přihrál Všetečka Součkovi, který střelou k tyči nedal Dvořákovi šanci – 1:0. V 9. minutě to bylo už 2:0. Mikysa se uvolnil a ze strany přihrál před branku úplně volnému Součkovi. Po autu Heptnera a následném závaru před Volešákovou svatyní signalizovali hráči Dubé gól, rozhodčí Řezáč však byl jiného názoru.

O chvíli později měl Souček na noze hattrick, ale nastřelil jen soupeře. Ve 20. minutě se ocitl v další šanci Černý, brankář Dvořák vyboxoval míč na roh. Po jeho zahrání se k balonu dostal Tima a propálil Dvořáka potřetí – 3:0. Ani s takovýmto stavem se nechtěli hráči Loko uspokojit. Střely Součka a Mikysi, které však skončily mimo, jsou toho důkazem. Dubá na sebe upoutala pozornost těsně před koncem první půle, Mydlář ale trefil pouze Volešáka.

Do druhého poločasu vstoupili dubští fotbalisté mnohem aktivněji, už to nebyla hra jen na jednu branku. Vypracovali si řadu šancí, ale ani jednu nedokázali zužitkovat. Trudnomyslnost Slavoje mohl přiživit Tima, který se ocitl sám před Dvořákem, ale tentokráte přestřelil. Zbytek utkání si Lokomotiva pohlídala a zcela zaslouženě zvítězila.

Branky: Souček 2x, Tima. Rozhodčí Řezáč.

PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII ZE ZÁPASŮ LOKO ČL - DUBÁ A DUBNICE - JESTŘEBÍ

Dubice - Jestřebí 2:2 (0:1)

Domácím chybělo v tomto zápase trio hráčů základní sestavy (Hájek, Gorol a Proch), přesto se hrál v 1. poločase vyrovnaný zápas. První chybu vyrobila domácí obrana v 41. minutě, když se Podrazil nedohodl s Vokálem a Švec se divil, jak lacino přišel k prvnímu gólu 0:1.

Do 2. poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat, což se jim povedlo v 51. minutě. Hostující obrana zastavila ve vápně nedovoleně Danča a nestárnoucí Kouřil z penalty nezaváhal 1:1. V 63. min. se ale hostům opět podařilo otočit skóre na svoji stranu, když se z přímého kopu přesně k tyči trefil Ješeta.

Domácí to ale nevzdali a zaslouženě vyrovnali v 83. minutě. Stoper Podrazil vyvezl balón z vlastní poloviny, narazil si míč s Loudou a skóroval do prázdné branky 2:2.

Branky: Kouřil (pen), Podrazil – Švec, Ješeta. Rozhodčí: Štrébl. Ž.k.: 2:2. Diváků: 120.

Stružnice – Žandov 7:2 (2:0)

Branky: Koždoň, Linhart a Fletchar 2x, Šámal – Štěpánek 2x. Rozhodčí Mengr. Diváků: 50.

Brniště - Kamenický Šenov 2:2 (0:2)

K poslednímu domácímu utkání nastoupilo Brniště s tím nejlepším, co má. Přesto se nevyvarovalo chyb a hosté, hrající v pohodě, ho dokázali potrestat. Tu první udělali domácí hráči ve 35. minutě a hosté otevřeli skore Osvaldem. Druhou přidali těsně před odchodem do kabin. Gólu předcházela velká šance domácích. Ve druhé půli začali hrát domácí na tři útočníky a brzy se měnilo skóre.

V 51. minutě hlavou snížil J. Zelenka. Od této chvíle se hrálo pouze před brankou hostí. Vyrovnání přišlo v 82. minutě. Autorem byl opět J. Zelenka. Přitom se ale zranil a musel být střídán. V závěru se ještě domácí snažili dát vítěznou branku, ale neměli dost klidu při zakončení.

Branky: Zelenka Jar. 2x - Osvald, Nemlein. Rozhodčí Jánský. Diváků 80.

Nový Oldřichov – Kamenice 0:3 (0:0)

Rozhodči German st. Divaků: 60.

Kravaře – D. Libchava 4:2 (3:0)

Zasloužené vítězství domácích za výkon především z I. poločasu.

Branky: Nešleha, Koutný, Kaňovský, Nehonský – Kříž, Los. Rozhodčí Řezáč

Skalice B – Horní Police 6:2 (2:1)

V druhém poločase domácí svého soupeře jasně přehráli.

Branky: Lebduška 2x, Hnízdil (pen), Pícha, Drábek, Hrdlička Vojtěch – Flieger 2X. Rozhodčí: Kapoun. Diváků 30.

1. Jestřebí 96:25 61
2. Loko Č. Lípa 52:32 46
3. Dubá 43:34 43
4. Dubice 51:48 41
5. D. Libchava 43:42 39
6. Skalice B 46:44 35
7. Stružnice 49:48 35
8. Kravaře 48:47 34