FK Cvikov – FC N. Bor 4:3 (1:1)

Do vedení šel Cvikov po rohovém kopu zásluhou Heřmánka, hosté srovnali po dobré kombinační akci zásluhou Kovaříka. Po obrátce se prosadil Čonka, který je v N. Boru na zkoušku z Heřmanic, a bylo to 1:2. Jenže za pár okamžiků se novoborská obrana dopustila hrubé chyby a Brenn trestal – 2:2.

Když ale pak zvýšil novoborský Satrapa na 2:3, zdálo se, že Cvikov nebude mít sílu skóre zvrátit, ale stalo se. Nejprve srovnal Jirák a čtvrtý gól zařídil střídající Knolle.

„Sice jsme nepředvedli optimální výkon, jakým jsme se představili v předchozích dvou přátelských zápasech, ale i toto utkání svůj účel splnilo,“ hodnotil duel dvou konkurentů z krajského přeboru trenér Novotný, jehož tým sehraje další zápas až ve středu 29. července od 18 hodin v Bukovanech. Nový Bor už tuto sobotu od 10.30 hostí FK Dobrovice.

Cvikov: Machačný – Heřmánek – Urban, Červinka, Kaiser – Jirák, Eichler, Smeták, Bobelák – Bártl, Kuběj (Houžvička, Knolle, Brenn).

Nový Bor: Szabo (Blumentritt Ivo) - Baťka, Bláha, Suněk, Holeščák – Vávra, Kovařík, Čonka, Stromecký – Budský, Veselý (Satrapa, Šlajs, Jeřábek, Slipčenko).