II. třída OP v 11. kole

Sloup  – SK Skalice B 3:1 (2:0)

Za mrazivého počasí se v neděli utkaly dva týmy z popředí tabulky, a tak začal zápas velice opatrně. Hosté několikrát zahrozili, ale domácí obrana a bezchybný výkon brankáře Vorlíka vše eliminovaly. Pak převzali taktovku  domácí hráči a začaly  padat branky do sítě hostů. Hosté v závěru zápasu už jen snížili gólem z penalty. Poděkování patří správci hřiště panu Salačovi, který připravil terén k tomu, aby byl způsobilý hře.

Branky: Marušák, Žák, Kašpar.
Sestava vítězů: Vorlík – Dostál, Žák, Satrapa, Malič, Marušák, Tománek, Kašpar, Stejskal, Kočí, Bezouška (Kužel, Hruška, Lacina, Hřeben).

Kamenice – Kravaře 4:2 (3:2)

Na těžký terén kamenického hřiště byl lépe připraven domácí tým, který už po deseti minutách vedl o dvě branky a vypadalo to na jasnou záležitost. Hosté ale dokázali rychle srovnat skóre, když se prosadili parádně zahranými trestnými kopy. O výhře domácích rozhodl kanonýr Pavel Sedláček, který z několika svých šancí dvě využil a vystřelil kamenickým už třetí výhru v řadě.

Branky: Sedláček 2, Serdel J., Pobjecký – Kanovský, Koutný. 60 diváků, rozhodčí German, Böhme, Marek (výborní).
Sestava vítězů: Erben – Zajíček, Serdel, Vošvrda R., Uhrecký – Suk, Hrubý, Pobjecký, Martínek – Sedláček M., Sedláček P. (Netolický, Kisty, Říha).

Lokomotiva Česká Lípa – Stružnice 1:1 (1:1)

Zápasy Dubá – Zahrádky, K. Šenov – Zákupy, Polevsko – D. Libchava a N. Oldřichov – Brniště byly odloženy.

TABULKA

Neúplná tabulka okresního přeboru Českolipska.

III. třída: utkání Noviny – Kunratice, Cvikov B – Lindava, Dubnice – Pertoltice, Mimoň B – Velký Valtinov B byla odložena.