Dubice - Žandov 1:0 (1:0)

Jediný gól zápasu vstřelili domácí už v 11. minutě z penalty.

Branky: 11. Dutka (pen.). Rozhodčí: Hybler.

Dubá - Svor 1:2 (0:0) po pen. (4:5)

Slavoj nastoupil bez řady hráčů základního kádru, což výsledek ovlivnilo. Výborně řídil rozhodčí German.

Branky: 55. Pavlík 14. Barvíř. Diváků: 50.

Dolní Libchava - Stružnice 1:2 (1:1)

Domácí šli po proměněné penaltě do vedení od 15. minuty, ale hosté dokázali do poločasu srovnat. Druhá půle přinesla více šancí na obou stranách a oba gólmani, Marek Macek a Radovan Čech, museli prokázat svá umění. Rozhodnutí padlo v 68. minutě, kdy hosté předvedli vydařený brejk, po kterém skóroval Jedlička na konečných 1:2.

„V závěru jsme se snažili alespoň vyrovnat, ale buď nás vychytal stružnický brankář nebo jsme netrefili jeho bránu," přiznal trenér Zdeněk Drahotský.

Branky: 15. Havelka (pen.) - 37. Merenus L., 68. Jedlička. Rozhodčí: Poppr.
Dolní Libchava: Macek - Lebduška, Mígl, Havelka, Kukal - Ruč, Kadeřábek, Dušánek, Kaňkovský - Balvín, Skořepa (Šiner, Simmer). Trenér: Zdeněk Drahotský.

Cvikov B - Kamenice 1:0 (0:0) po pen. (4:2)

Rozhodčí: Poppr. ČK: 1:0 (32. Červenka).

Skalice B - Horní Police 2:1 (0:0) po pen. (6:5)

Branky: 85. Ali Osumanu 62. Heřmánek. Rozhodčí: Folk.

Bukovany - Velký Valtinov 2:0 (1:0)

Branky: 40. a 72. Samek. Rozhodčí: Mengr.ČK: 0:1 (71. Vimer)

Sosnová - Kravaře 3:2 (1:0)

Branky: 31. a 63. Ritschel, 75. Milan Slipčenko - 70. a 82. Šubrt. Rozhodčí: Ďörď.