Do nové fotbalové sezony naskočila nejvyšší okresní soutěž dospělých okresní přebor. V přímé konfrontaci dvou nováčků mezi domácími Holany a Dubicí se střelci neupejpali, a tak fanoušci viděli celkem osm gólů, stejně jako v Dolní Libchavě, kam přijelo mužstvo Lokomotivy.

Holany - Dubice 5:3 (2:1)

Výhru Dynama zařídila nová posila Jan Havlásek, futsalista klubu F.A. Zole, který vystřihl hattrick. Hosté museli dotahovat náskok domácího výběru za stavu 3:1, kdy se jim podařilo vyrovnat.

Pak se z trestného kopu trefil Bečvařík a následně došlo k šarvátce mezi dubickým gólmanem Jindřichem Hruškou a jeho spoluhráčem Milošem Rálišem, což hostům k pohodě rozhodně nepřidalo a zanedlouho inkasovali pátý gól. Výhru se svými kolegy z týmu oslavil i čerstvý ženáč René Žiška.

„Jménem celého oddílu mu všichni blahopřejeme a přejeme jemu i jeho ženě hodně štěstí v manželství," vzkázal prostřednictvím Českolipského deníku předseda klubu Jaroslav Lupoměský.

Branky: Havlásek 3, Bečvařík 2 - Dutka 2 (1 z PK), Škach. Rozhodčí: Řezáč - Švec, Hejl. Diváků: 80.

Holany: Lis - Guštan, Kraus, Mašek V., Kočí, Havlásek, Lassig, Sýkora Petr, Fořtík, Nedbal, Bečvařík, Novotný, Pokora. Trenér Horváth.

Dubice: Hruška - Székely, Ráliš (Daňo), Proch, Škach - Gorol, Grobarčik (Horňák), Podrazil, Kovački (Třešňák) - Dutka, Bárta. Trenér Pětioký.

Velký Valtinov - Zahrádky 5:1 (2:0)

Slavoj po celou dobu na hřišti kraloval a zvláště po třetím gólu na začátku druhého poločasu byl jednoznačně lepší.

Branky domácích: Bezděkovský, Štembera, Kitzler, Horáček, vlastní Švarc P. Rozhodčí Švec M.

Dolní Libchava - Loko Česká Lípa 5:3 (2:2)

Dolní Libchava - Loko Česká Lípa 5:3 (2:2).Českolipské derby začali domácí mírným tlakem a hned v 11. minutě po faulu na Balvína proměnil penaltu Vrabec. Hosté se však ukázali jako velmi běhavý a důrazný celek a po pěti minutách vyrovnali Linhartem. Poté domácí hrozili ze standardních situací, ujmul se až přímý kop Ješety, jenže hosté za dvě minuty vyrovnali Lebduškou na 2:2.

Druhý poločas zase domácí hrozili hlavně ze standardek a hosté hrozili z rychlých brejků . V 55. minutě se trefil hlavou Kaňkovský a v 70. minutě prostřelil hostujícího gólmana Šiner, hosté se potom vrhli do útoku a snížili Horáčkem, domácí však připustit drama a v tři minuty přidal pátý gól Balvín.

Atraktivní zápas v poklidu řídili Poppr, Copko, Hejl. ŽK: 2:2 ČK: 0:1.

Kamenický Šenov - Nový Oldřichov 4:1 (3:0)

Pro Tomáše Holeščáka to byl poslední zápas v dresu Šenova v tomto roce, a podle toho to také i vypadalo: jeden gól dal sám, na všechny tři přihrál a ještě orazítkoval břevno.

„Tomáše pouštíme na hostování do České Kamenice, protože hráč jeho kvalit rozhodně má minimálně na krajskou soutěž. Přejeme mu proto hodně zdraví a štěstí v novém působišti," uvedl předseda Jiří Pavlas.Branky: Holedščák, Bouchal, Doležal, Osvald Veits. Rozhodčí Mengr. Sousedské derby sledovalo 120 diváků.

Dubá - Kravaře 4:0 (3:0)

Domácí slavili úspěch v podobě přesvědčivé výhry hlavně díky kolektivnímu pojetí hry a bojovnosti a už se prý těší na další zápas s Dubicí.

Branky: Lodinský M. 2, Heptner, Porsch. Rozhodčí: Nešněra. Diváků: 120.

Kamenice - Stružnice 0:1 (0:1)

První zápas nové sezony se domácímu týmu vůbec nepovedl. Kamenice sice byla aktivnější, ale nedokázala si vypracovat žádné vyložené příležitosti. Hosté po přestávce proměnili jeden z brejků ve vítěznou branku.

Diváků: 40. Rozhodčí: Volf, Řeháček st., Weiss.

Cvikov B - SK Skalice B 3:2 (2:0)