Všechno jednou končí, všechno je vždy poprvé. Přesně to platilo v 6. kole II. třídy okresního přeboru fotbalistů pro mužstva Zákup a Stružnice. Zákupští poprvé v novém ročníku ztratili body, když remizovali na půdě Kravař, a Stružničtí ukončili sérii porážek v nové sezoně. Bez prohry jsou nadále vedoucí Zákupy a třetí Dolní Libchava.

Dubá - Nový Oldřichov 2:1 (2:0)

Hrál se oboustranně kvalitní fotbal, Jiskra měla častěji míč na svých kopačkách, ale dokázala hrát jen po vápno domácího týmu, který dal v poločase dva góly, což mu k výhře stačilo.Branky za domácí:Lodinský, Urban. Rozhodčí: Háša. Diváků 50.

Kamenice - Sloup 1:2 (1:1)

Vyrovnaný zápas směřoval k zasloužené remíze, ale domácímu týmu to nestačilo a hnal se za výhrou nad papírovým favoritem. Kvalitní soupeř ale dokázal jediné zaváhání kamenické obrany využít, v 85. minutě utekl hostující Bezouška a vystřelil Sloupu tři body.Branky:Serdel J. Kužel, Bezouška.

Stružnice - Kamenický Šenov 3:1 (1:0)

Dynamo se konečně dočkalo první výhry. Ve 40. minutě vstřelil Poláček po pěkné kombinaci první gól, ale hned v úvodu druhé půle Šenov po hrubých chybách domácí obrany vyrovnal. Stružnice však lepší hrou a dvěma góly dokázala ukončit sérii porážek.Branky za domácí:Poláček, Merenus, Koždoň. Rozhodčí: Jánský, Hamada. Diváků: 40.

Brniště - Dolní Libchava 3:3 (2:2)

První branka padla v 16. minutě a dal ji Hruška. Dlouho se ale domácí neradovali, neboť v 25. došlo v domácím vápně k faulu hráče Libchavy a penaltu proměnil Ješeta, jenž deset minut nato zvýšil na 1:2. Ve 44. si všiml Pavel Luft ml. toho, že brankář hostů stojí daleko z brány a lobem jej překonal 2:2.

Vedení na svou stranu strhli Libchavští v 71. minutě, kdy kopali další penaltu a opět ji proměnil Ješeta, jenž završil svůj hattrick. Domácím se nedařilo téměř nic, navíc byl v 78. po faulu vyloučen Kuchař. V 83. se ale rozběhl Hruška a nekompromisně vyrovnal na 3:3. V závěru se domácí ubránili a vydřeli důležitý bod.

Branky: Hruška 2, Luft Pavel - Ješeta 3 (2 z PK). Rozhodčí: Janovský. ČK: 1:0 (78. Kuchař). Diváků: 80.

Zahrádky - Skalice B 2:1 (1:0)

Domácí vyhráli díky větší bojovnosti a snaze získat všechny tři body. Branky: Kalus, Kovački Třešňák. Rozhodčí: Bahník.

Kravaře - Zákupy 1:1 (1:0)

Přestože lídr tabulky dohrával bez jednoho vyloučeného hráče, dokázal na horké půdě pod Ronovem alespoň bodovat. Branky: Koutný (PK) - Serdel V. Rozhodčí: Zlatník, Böhme, Král. ČK: 0:1 (Štummer). Diváků: 75.

Lokomotiva Česká Lípa - Polevsko 4:1 (2:0)


Okresní přebor Českolipska.