Kvůli takřka kompletně odloženému 18. kolu se dnes od 17 hodin uskuteční celkem sedm zápasových dohrávek.

Asi nejzajímavější duel se odehraje v Sosnové, kam přijede rezerva Cvikova.

Dnes od 17.00:

Blíževedly - Kunratice
Bukovany B - Mimoň B
Polevsko - Loko Česká Lípa B
Horní Libchava - Zahrádky
Lindava - Pertoltice
Sosnová - Cvikov B
Okna - Tuhaň

Výsledky 21. kola:

Pertoltice - Brniště 0:2 (0:0)

V sousedském derby se v prvním poločase hrálo většinou na půlce hřiště a hosté se snažili o překonání domácí obrany. Šancí mnoho nebylo, až po hodině hry se hostům podařilo otevřít skóre v 67. minutě. Poté přidal druhou branku po individuální akci Pavel Stand a bylo rozhodnuto.
Branky: Stand O., Stand P. Rozhodčí: Vágner Marek M.
Sestava hostů: Trégr M. - Luft Petr - Trégr J., Gutkais, Stareček - Löbl (62. Švimberský), Stand O., Luft D. - Luft Pavel ml., Stand P., Srba (46. Zelenka J.). Trenér: Pavel Horáček.

Sosnová - Blíževedly 7:0 (5:0)

Domácí Sparta mohla vyhrát dvouciferným rozdílem, ale i tak dala sedm parádních gólů po slušně vypracovaných akcích. „V našem pojetí hry vidím se zařazením nových hráčských posil pro jaro velké zlepšení, proto věřím, že si postup do vyšší soutěže, díky přístupu celého našeho mužstva určitě zasloužíme a pevně věřím, že to dokážeme," prohlásil Martin Hapiák, kouč Sosnové.
Branky: Vokoun Jiří 2, Hamata Tomáš 2, Doseděl 2, Fulier. Rozhodčí: Ďörď - Mareček, Kutílek. Diváků: 80.

Cvikov B - Polevsko 0:2 (0:0)

Hosté překvapili a odvezli si všechny tři body.
Rozhodčí: Táborský.

Okna Lindava 2:6 (0:2)

Lindava využila hrubek v domácí obraně a zaslouženě zvítězila.
Branky: Kadleček, Kubálek - Nýdrle 2, Moravec 2, Tima, Houfek. Rozhodčí: Hybler - Kapoun, ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Tuhaň - Horní Libchava 2:0 (2:0)

Skóre otevřel po rohovém kopu Martin Beneš, do přestávky přidal druhou trefu Hanuš, který proměnil penaltu. Po změně stran oba týmy příliš fotbalové krásy nepředvedly, a tak se zápas dohrával v klidu.
Branky: Beneš, Hanuš z pen. Rozhodčí: Jankech.

Zahrádky - Bukovany B 3:0 (1:0)

Nově složený tým Zahrádek pod vedením trenéra Vl. Schöedlbauera potřeboval bodovat, což se mu také po zásluze povedlo.
Branky: Knoflíček, Vlach, Bliznikov. Rozhodčí: Špáta.

Loko Česká Lípa B - Kunratice 4:3 (4:1)

Branky: Mokošín Pavel 2, Koštial Michal, Černý Patrik - Ježek Petr, Zet Tomáš, Kadlec Pavel; Rozhodčí: Otčenášek Pavel.

Noviny - Mimoň B 4:3 (3:1)

Prestižní derby, všemi z okolí nazývané „El Clasico Novena La Liga", na které se vždy těší jak hráči, tak diváci, mělo parádní atmosféru, protože toto utkání patří vždy mezi nejnavštěvovanější v okresní soutěži. Domácí nastoupili v nejsilnější možné sestavě, naopak hosté bez posil z A-týmu, doplněného několika dorostenci. Domácí se ujali vedení po Nedbalově dalekonosné střele a nepřesvědčivém zákroku hostujícího gólmana Křenka. Do dvoubrankového vedení se domácí dostali opět po střele ze střední vzdálenosti, odkud napřáhl Jablonský 2:0. Netrvalo dlouho a hostům se podařilo snížit Böhmem. To Novináře nakoplo a špílmachr Heindörfer po hrubce hostující obrany zvyšoval opět na rozdíl dvou branek.

Po přestávce hosté vložili všechny síly do útoku a opět Böhme snížil na rozdíl jediné branky. To nebylo všechno. Mimoňským se totiž povedlo nemožné, a to vyrovnat. Když už se pomalu oba týmy smířily s remízou a hráči se připravovali na pokutové kopy, tak po standardní situaci a důrazu v pokutovém území domácí Nedbal rozhodl zápas a všechny body zůstaly v Novinách. Pak nastaly velkolepé oslavy domácích borců.

Branky: Nedbal 2, Jablonský, Heindörfer - Böhme 3. Rozhodčí: Řezáč - Táborský, Marek Z. Diváků: 152.
Noviny: Moravec - Jindra, Švimberský, Okénko, Jablonský - Pikous, Sukovatý, Žeňka, Nedbal - Lundák ml., Heindörfer (Žaloudek, Heindrich, Tyl).
Mimoň B: Křenek - Šteffl (46. Opelt), Steinfest, Pobuda, Polák - Konopiský, Votava (15. Foubík), Krejčík, Cibulka (65. Laskovský) - Slavík,Böhme.