Dubnice v 21. kole získala doma v duelu proti Tuhani pouze dva body a jen díky horšímu skóre se vrátila na druhou příčku.

Noviny - Okna 6:0 (2:0)

Prvních patnáct minut hosté drželi vyrovnanou hru. Potom to už bylo jen na jednu branku, domácí ještě tři vyložené gólovky zahodili (Žaloudek, Sukovatý, Lundák). Vypadalo to, že Novináři hrají jako Barcelona, ale to bylo způsobeno tím, že hráči Oken zápas jen odchodili…

Branky: 20. a 64. Foubík, 25. Nedbal, 50. Sukovatý, 62. Novotný, 66. Lundák. Rozhodčí: Mengr Jiří.

Jestřebí - Zahrádky 6:0 (1:0)

Sousedské derby dopadlo lépe pro domácí, kteří však svým výkonem, zvláště v prvním poločase, nijak neoslnili. Hosté se do šancí sice moc nedostávali, ale bojovností a jednoduchostí dělali v prvním poločase domácím problémy. Po změně stran však Jestřebí zpřesnilo hru a proměňovat šance.

Branky: 30. Kněžour, 65., 82. a 84. Šmejkal, 72. a 74. Pilař. Rozhodčí: Jankech. Diváků: 30.

Brniště - Loko Česká Lípa B 5:0 (3:0)

Brniště nastoupilo s cílem plně bodovat a úvod tomu také nasvědčoval, neboť už ve 3. minutě dal první branku M. Kopecký. Další góly padly v 15. a ve 25. minutě a bylo jasné, kdo vyhraje. Hosté nepředvedli téměř nic, a tak si domácí zastříleli.

Branky: 15. a 90. Luft Pavel ml., 3. Kopecký, 25. Gutkais, 62. Zelenka. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Lindava - Polevsko 1:3 (1:2)

Branky: 18. Mareš - 40. Marušák, 43. Nečas, 75. Bezouška. Rozhodčí: Jarisch, ŽK: 4:1. Diváků: 70.

Hroní Libchava - Nový Oldřichov 3:1 (1:0)

Branky: 15. Králíček, 50. Heinrich, 55. Hruška - 75. Vitouš. Rozhodčí: Táborský.

Pertoltice - Mimoň B 2:4 (0:2)

Branky: 21. Kvíz, 79. Netolický - 2. Vápeník, 27. Krejčík, 68. Vokřínek, 85. Křenek. Rozhodčí: Hrbáček. Diváků: 60.

Dubnice - Tuhaň 3:2 (2:1) po pen. 3:1

Branky: 17. Závodský, 45. Tschervenka - 29. Šimon, 46. Dufek. Rozhodčí: Švec Jar. Diváků: 50.