Okresní soutěž: Dubnice stále drží sedmibodový náskok

Českolipsko – Sedmibodový náskok na druhý Žandov si na čele tabulky v okresní soutěži dospělých udržuje Dubnice, která měla v Polevsku více štěstí a vyhrála 2:0.

3.4.2014

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Kunratice – Mimoň B 0:1 (0:1)

Jediný gól utkání dal Votava, a proto Jiskra vyhrála.

Branka: Votava. Rozhodčí: Vágner, Táborský, Král. Diváků: 50.

Okna – Bukovany B 2:1 (0:1)

Okenští otočili skóre ve svůj prospěch minutu před koncem.

Branky: 56. Zlatník, 89. Horecký – 38. Prýl. Rozhodčí: Hybler – Kutílek, Švec. Diváků: 50.

Lindava – Horní Libchava 4:2 (1:0)

Domácí třikrát orazítkovali tyč, jejich hráč Tíma nedal penaltu, ale skóroval ze hry a pak byl vyloučen.

Branky za domácí: Laurin, Havlas Petr (PK), Tíma, Knespl. Rozhodčí: Pospíchal. ČK: 1:0. Diváků: 50.

Noviny – Sosnová 3:3 (2:1), PK 3:4

Novinští zahájili druhý poločas za stavu 2:1 náporem a po sólovém úniku Sukovatý zvyšoval na rozdíl dvou branek. Do konce zbývalo 20 minut, když hosté snížili na 3:2. Když už domácí s vidinou vítězství vyhlíželi konec, tak Sosnová opět zahrozila a bylo vyrovnáno. V penaltové loterii byla šťastnější Sparta.

Branky za domácí: Sukovatý 2, Nedbal. Diváků: 140.

Na Jedlovou už jen rychlíkem

Radek Baborák se na festivalu osobně představí v sobotu 28. října v Novém Boru se svou Orquestrinou a účastníky populární StarDance.

Baborák: Lípa Musica oživuje region, do kterého mě to už řádu let táhne

ON-LINE: Odvolili političtí lídři, hokejista i 103letá Českolipanka Anna Hejná

Liberecký kraj – Ve 14.00 hodin se otevřely dveře 583 volebních místností v kraji. Po čtyřech letech lidé volí své zástupce v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Bojuje se o 8 poslaneckých míst v Libereckém kraji.