Cvikov B nejednou potvrdil své ambice s návratem mezi okresní elitu.

Pertoltice - Blíževedly 6:0 (3:0)

Povinné tři body si Pertoltičtí zajistili již v prvním poločase. Skóre otevřel Kolda, klid na kopačky vnesl druhým gólem Holec z penalty. Poté ale domácí přestali hrát a Blíževedlům chybělo při nastřelení břevna jenom štěstí. Do poločasu ještě upravil skóre lobem přes gólmana domácí Novák. Ve druhé půli svůj hattrick zkompletoval Kolda, druhý gól si připsal Holec a stanovil tak, k radosti 40 přihlížejících diváků, konečný výsledek 6:0.

Branky: Kolda 3, Holec 2 (1 z PK), Novák J. Rozhodčí: Volf.

Tuhaň - Loko Česká Lípa B 2:3 (1:1)

Tuhaňští po přesné hlavičce vedli 1:0, ale „Bžunda" do pauzy srovnala po akci Horáčka a koncovce Koštiala. K obratu zavelel Lebduška, který se kličkou zbavil dvou obránců a levačkou z velkého čtverce k tyči dal na 1:2. Třetí trefu rezervy zařídil Pelc, jenž zužitkoval dlouhé autové vhazování od Horáčka. Domácí už stihli jen snížit na konečných 2:3.

Branky za hosty: Koštial, Lebduška, Pelc.

Okna - Noviny 2:4 (2:1)

Vývoj skóre jako na houpačce: hosté šli do vedení, ale Okenští dali rychle během dvou minut dva góly a poločas zaslouženě vyhráli. Ve druhé půli však doslova darovali tři góly svému soupeři, jenž jejich nabídku laskavě přijal a bylo po zápase.

Branky: Mádl, Horecký - Okénko, Nedbal, Holoubek, Jablonský. Rozhodčí: Jánský Pospíchal, Marek Zd. Diváků: 50.

Lindava - Kunratice 2:1 (1:1)

Sousedské derby přineslo vyrovnanou bitvu, kterou otevřel obávaný hostující útočník Zet. Ve 30. minutě se však Dynamu podařilo srovnat a v 68. rozhodl o výhře Lindavy střídající Kozák. V závěrečných minutách Kunratice svého soka zatlačily, nicméně k remíze se už neprostřílely.

Branky: Nýdrle, Kozák - Zet Tomáš. Rozhodčí: German.

Polevsko - Brniště 3:0 (1:0)

Začátek se vyvíjel hodně vyrovnaně, pak hosté měli více šancí, ale domácí gólman mužstvo podržel. Ve 40. minutě přišlo pravidlo „nedáš dostaneš". Hosté jasnou šanci nedali a naopak hned z protiútoku inkasovali. Ve 2. poločase se Brniště snažilo o vyrovnání, jenže znovu úřadoval domácí brankář, který zneškodnil další šance. A tak v 75. min. Polevsko skórovalo podruhé a deset minut nato pečetilo výhru.

Branky: Bezouška R. 2, Tománek. Rozhodčí: Mengr, Ďörď, Böhme.

Cvikov B - Zahrádky 8:1 (5:0)

Cvikovská záloha neponechala nic náhodě a soupeře, který přijel pouze s jedenácti hráči, rozebrala. Hattrickem se předvedl střídající Karel Holoun, čestný úspěch Zahrádek dal Petr Konečný.

Rozhodčí: Hejl Ďörď, Kutílek.

Sosnová - Mimoň B 5:0 (0:0)

Hosté vydrželi vzdorovat pouze v první půli a po celý zápas se nedovedli vyrovnat domácím především v agresivitě a nasazení. Několik příležitostí ke zkorigování pětigólové nálože nedotáhli do konce, a Sosnová tak naprosto zaslouženě vyhrála.

Branky: vlastní, Kolínský, Jelínek, Doseděl, Vokoun. Rozhodčí: Špáta Jánský, Všechovský.

Horní Libchava - Bukovany B 1:0 (0:0) po pen. 4:3