Na čele tabulky zůstává duo Dubnice, Žandov. Třetí celek z Oken se mohl na oba lídry bodově dotáhnout, to by ale nesměl prohrát v Novinách pod Ralskem. Na opačném pólu tabulky je Tuhaň, která tentokrát ostudně prohrála v Sosnové.

Kunratice - Žandov 0:0 (na pen. 4:5)

Hosté potvrdili kvalitní práci obrany, vždyť dosud inkasovali pouze 3 góly(!) a tento jejich brankový účet se nezměnil ani po duelu v Kunraticích.

Rozhodčí: Jánský - Marek, Pospíchal. Diváků: 40.

Lindava - Blíževedly 5:0 (3:0)

Hosté přijeli do Lindavy pouze s deseti hráči a mohli být rádi, že neodjeli s dvoucifernou porážkou, protože domácí řadu gólovek neproměnili.

Branky: Houfek (pen.), Kozák, Moravec, Havlas L., Halčin. Rozhodčí: Švec.

Svor - Brniště 3:4 (0:0)

Branky začaly padat až ve druhém poločase, když tu první dal P. Stand. Dlouho se ale hosté neradovali, protože Svor brzy srovnal, ale Brniště opět zabralo a dalo druhý gól staronovým hráčem Vránou.

Další branku přidal z trestného kopu P. Kopecký Domácím se pak podařilo snížit, ovšem hosté opět Vránou přidali čtvrtý úspěch. Už se zdálo být rozhodnuto, ale tři minuty před koncem domácí snížili. Vzápětí došlo ke strkanici, rozhodčí Pospíchal vyloučil na každé straně jednoho hráče a krátce po rozehrání utkání ukončil.

Branky: 56. Augusta, 83. Ladislav, 87. Bedrník - 50. a 83. Vrána, 70. Stand P., 80. Kopecký P. Rozhodčí: Pospíchal. ČK: 1:1 (Heřmánek T. Roubych).

Mimoň B - Polevsko 3:0 (2:0)

Rezerva Jiskry neměla s Polevska žádný problém.

Branky: Polák, Sukovatý M., Křenek (pen.). Rozhodčí: Otčenášek - Kutílek, Ďörď. Diváků: 50.

Sosnová - Tuhaň 9:1 (3:1)

Nedělní utkání dopadlo lépe pro domácí celek. Výsledek utkání mluví za vše.

Branky: Doseděl 2, Puhlovský (pen.), Ladra, Karlík 2, Ondřejka, Škoda. Rozhodčí: German.

Loko Česká Lípa B - Bukovany B 0:3 (0:1)

Hosté byli po celý zápas lepší a fotbalovější, proto zaslouženě zvítězili.

Branky: Fertig, Čermák, Bláha. Rozhodčí: Hybler Hejl, Marek.

Horní Libchava - Dubnice 1:4 (0:3)

Domácí nastoupili do zápasu s velkou chutí vyhrát, ale nepodařilo se jim na začátku využít několik slibných šancí. Hosté z Dubnice ukázali svou zkušenost a převzali otěže utkání do svých rukou, o čemž vypovídá i poločasový výsledek.

Do druhé půle se Libchavě povedlo vstoupit náporem, Šanda dalekonosnou střelou snížil na 1:3 a Libchavští začali být chvílemi lepším týmem, jenže do kolen je srazila odpískaná penalta, kterou Dubnice proměnila.

Branka za domácí: Šanda. Rozhodčí: Volf Vágner, Mengr. ČK: 1:0 (Špitálský). Diváků: 50

Noviny - Okna 2:0 (1:0)

Dvě hrubky v hostující obraně domácí potrestali a připisují si tři body .