Polevsko - Tuhaň 4:0 (2:0)

Hosté přijeli pouze s devíti hráči, což ovlivnilo konečný výsledek, přesto byla Tuhaň poměrně vyrovnaným soupeřem.

Branky: Stejskal (pen.), Lebruška 2, Bezouška M. Rozhodčí: Hamada.

Okna - Brniště 0:3 (0:3)

Hosté byli od začátku jasně lepší a nebýt náhradního gólmana Heptnera, už v poločase by vedli nejméně o sedm branek. Takřka ve stejné režii probíhala i druhá půle, jen s tím rozdílem, že už se diváci dalších gólů nedočkali.

Branky: 7. Kopecký M., 22. Stand P., 38. Gutkais. Rozhodčí: Vágner, Poppr, Kadlec. ŽK 1:0. Diváků: 40.

Sestava vítězů: Trégr - Luft Petr Škváro, Stand O., Luft D. - Stand P. (60. Jirousek), Gutkais, Luft Pavel st., Švimberský - Srba, Kopecký M. Trenér: Pavel Horáček.

Noviny - Horní Libchava 7:0 (3:0)

Skóre zápasu před početnou diváckou návštěvou otevřely Noviny po deseti minutách Lundákem. Do poločasu přidal další branku opět Lundák a z pokutového kopu se nemýlil domácí gólman Moravec 3:0.

Do druhého dějství Novinští nastoupili s odhodláním co nejvíce pobavit své fanoušky, proto jednou krásnou akcí za druhou nedávali hostující jedenáctce oddychnout. Nejprve dvakrát zvýšil na 5:0 špílmachr Heindörfer, poté Pikous a Holoubek střelnici v Novinách uzavřeli, čímž se s podzimní sezonou důstojně rozloučili.

Branky: Lundák 2, Heindorfer 2, Moravec, Pikous, Holoubek.

Sestava SK Noviny: Moravec - Okénko, Švimberský, Jindra, Pavelka, Pikous, Heindörfer, Nedbal, Heindrich, Novotný, Lundák (Židlický, Plíva, Holoubek).

Kunratice - Sosnová 2:1 (1:0)

Sosnovští s gólmanem Janovským přijeli do Kunratic po třech výhrách v řadě, v nichž nasázeli soupeřům 20 gólů, a tak mělo domácí Dynamo ze soupeře respekt. Když ale Kunratičtí zjistili, že obrana Sparty je prostupná, dvakrát do ní udeřili v podání Ivana Fanty 2:0. Sosnová výsledek zkorigovala až v závěru.

Branky: Fanta 2 - Doseděl. Rozhodčí: Weiss - German, Böhme. Diváků: 30.

Žandov - Dubnice 2:3 np. (0:1)

Parádní a útočný zápas z obou stran byl k vidění na hřišti Spartaku. Hosté dvakrát vedli, zraněními zúžený kádr Žandova pokaždé srovnal, ale vítěznou branku nestihl dát, a to ani po vyloučení dubnického Guby. Jeden bod navíc získala Dubnice po penaltovém rozstřelu.

Branky: Plaček, Lhotka - Guba, Lukeš. Rozhodčí: Hybler - Řezáč, Táborský, ČK: 0:1 (Guba). Diváků: 80.

Mimoň B - Loko Česká Lípa B 2:3 (2:0)

Rezerva Jiskry sice vedla v poločase 2:0, ale co se s ní pak stalo, to vědí jen samotní aktéři na hřišti a hrstka diváků v hledišti.

Branky: Krejčík, Polák - Vnuk R., Košťál, Denk. Rozhodčí: Král - Böhme, Marek. Diváků: 50.

Lindava - Svor 5:4 (1:2) np. (3:2)

Tohle byl dramatický zápas až do konce. A plný emocí! V 60. minutě byli po vzájemném napadení vyloučeni dva borci na každé straně. Hosté ještě čtvrt hodiny před koncem vedli 4:1, ale Lindava dokázala srovnat ve druhé minutě nastavení na 4:4, navíc sudí Nešněra vyloučil Rudinského za protesty. Na penalty byli lepší domácí, a proto mohli slavit dva body.

Branky: Dvořák, Tima, Havlas L., Havlas P. - Kořínek 3, Koutenský. Rozhodčí: Nešněra, ČK: 2:3 (Houfek, Kozák - Heřmánek T., Heřmánek A., Rudinský.

Blíževedly - Bukovany B 0:1 (0:1)

ČK: 1:1.

close Okresní soutěž Českolipska. zoom_in