Pilař bude na Ralsko vzpomínat rád

Česká Lípa - Ve čtvrtek byl rozehrán další ročník Českého poháru (pohár Českolipského deníku).

22.8.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

V žádném ze sedmi odehraných střetnutí se nemuselo o postupujícím rozhodovat zahráváním pokutových kopů. O výsledku posledního zápasu (Tuhaň – Kamenický Šenov) bude muset rozhodnout fotbalová komise. Dá se však očekávat kontumační výsledek 3:0 ve prospěch Tuhaně, jelikož se hosté k zápasu nedostavili.

Okna – Nový Oldřichov 3:5 (3:2)
Branky domácích: Havrlant, Svoboda, Houžvička. Rozhodčí Popr.

Bukovany B – Kamenice 0:1
Branka: Hrubý. Domácí měli herní převahu i více brankových příležitosti, přesto se jim nepodařilo vstřelit gól, a tak se Kameničtí mohou těšit na další kolo Českého poháru. Rozhodčí: Zlatník.

FK Sosnová – Žandov 1:0 (0:0)
Branka: Chladík. Domácí měli převahu, další góly se jim však vstřelit nepodařilo. Rozhodčí: Král.

Cvikov B – Brniště 5:2 (3:1)
Branky hostí: Stand, Zelenka J.

Ralsko – Zahrádky 0:8 (0:4)
Branky: Pilař 6x, Barda, Fiala. Jednoznačná výhra hostí, kteří v prvním poločase hráli jen o deseti hráčích! Rozhodčí: Šrébl.

Doksy B – Dubnice 2:0 (1:0)
Branky: Kristian, Salač. Rezerva Doks si v pohárovém utkání vyšlápla na účastníka okresního přeboru Spartak Dubice. Po celý zápas byla lepším týmem. Po vzájemném oťukávání šli domácí do vedení po akci Salače, skóroval hrající trenér Kristian David. Ve druhém poločase se střídaly nebezpečné šance na obou stranách. Hrál se rychlý, svižný fotbal. O postupu do dalšího kola Čekolipského poháru rozhodla akce zkušených domácích hráčů po ose Přáda, Líbal, s přehledem zavěsil Salač. Rozhodčí: Řeháček. Čk 0:1.

Dubnice – Horní Police 1:5 (0:0)
Branky: Kalina 3x, Holický, Pečený.

Tuhaň – Kamenický Šenov.
Hosté se nedostavili.

1. kolo Českého poháru se odehraje 24. 9. od 17.00.

22.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

V českolipském muzeu se v pátek křtila Zlatá kniha českých pohádek.
9

OBRAZEM: Novou knihu pohádek pokřtila herečka Sandra Nováková

Českolipský deník.

KRÁTCE: Řidič nadýchal 2,5 promile. Nové hřiště se těší oblibě

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 42. týdne 2017

Česká Lípa - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Mám opravdu strach, co z toho vzejde, říká poslanec Horáček

Liberecký kraj – Tři současní poslanci skončí. U Starostů i Pirátů zamíchalo pořadím kroužkování. Atmosféru  ve volebních štábech i reakce krajských lídrů shrnují  slova: Radost, obavy a  zklamání.