Naopak tuto soutěž opustily dva týmy: Doksy B/ Jestřebí a Slavoj Velký Valtinov. Oba si od nové sezony vyzkoušejí krajskou I. B třídu. Úředním hracím dnem pro okresní přebor je neděle, o výjimku si zažádala Dolní Libchava, jež bude hrát své domácí zápasy v sobotu od 10.30 hodin, stejně jako rezerva Skalice, a také Dubá (sobota od 11.00).

2. kolo (18. 8. - 19. 8.)

Dolní Libchava - Dubá, SK Skalice B - Nový Oldřichov, Zákupy - Kamenice, Sloup v Čechách - Zahrádky, Kravaře - Stružnice, Brniště - Lokomotiva ČL, Kamenický Šenov - Polevsko .

3 .kolo (25. 8. - 2. 8.)

Dubá - Zákupy, Kamenice - SK Skalice B, Stružnice - Brniště, Polevsko - Sloup v Čechách, Nový Oldřichov - Kamenický Šenov, Lokomotiva ČL - Dolní Libchava, Zahrádky - Kravaře.

4. kolo (1. 9. - 2. 9.)

Dolní Libchava - Stružnice, SK Skalice B - Dubá, Zákupy - Lokomotiva ČL, Sloup v Čechách - Kravaře, Brniště - Zahrádky, Kamenický Šenov - Kamenice, Polevsko - Nový Oldřichov.

5. kolo (9. 9. - 10. 9.)

Kamenice - Polevsko, Stružnice - Zákupy, Brniště - Sloup v Čechách, Dubá - Kamenický Šenov, Lokomotiva ČL - SK Skalice B, Zahrádky - Dolní Libchava, Kravaře - Brniště,

6. kolo (15. 9. - 16. 9.)

Dolní Libchava - Kravaře, SK Skalice B - Stružnice, Zákupy - Zahrádky, Sloup v Čechách - Brniště, Kamenický Šenov - Lokomotiva ČL, Polevsko - Dubá, Nový Oldřichov - Kamenice.

7. kolo (23. 9. - 24. 9.)

Kamenice - Sloup v Čechách, Stružnice - Kamenický Šenov, Dubá - Nový Oldřichov, Lokomotiva ČL - Polevsko, Zahrádky - SK Skalice B, Kravaře - Zákupy, Brniště - Dolní Libchava.

8. kolo (29. - 30. 9.)

SK Skalice B - Kravaře, Zákupy - Brniště, Kamenice - Dubá, Sloup v Čechách - Dolní Libchava, Kamenický Šenov - Zahrádky, Polevsko - Stružnice, Nový Oldřichov - Lokomotiva ČL.

9. kolo (6.10. - 7. 10.)

Dolní Libchava - Zákupy, Stružnice - Nový Oldřichov, Dubá - Sloup v Čechách, Lokomotiva ČL - Kamenice, Zahrádky - Polevsko, Kravaře - Kamenický Šenov, Brniště - SK Skalice B.

10. kolo (13. 10. - 14. 10.)

SK Skalice B - Dolní Libchava, Kamenice - Stružnice, Sloup v Čechách - Zákupy, Kamenický Šenov - Brniště, Polevsko - Kravaře, Nový Oldřichov - Zahrádky, Dubá - Lokomotiva ČL.

11. kolo (20. 10. - 21. 10.)

Dolní Libchava - Kamenický Šenov, Zákupy - SK Skalice B, Stružnice - Dubá, Lokomotiva ČL - Sloup v Čechách, Zahrádky - Kamenice, Kravaře - Nový Oldřichov, Brniště - Polevsko.

12.kolo (28.10. - 29. 10)

Sloup v Čechách - SK Skalice B, Kamenický Šenov - Zákupy, Polevsko - Dolní Libchava, Nový Oldřichov - Brniště, Kamenice - Kravaře, Dubá - Zahrádky, Lokomotiva ČL - Stružnice.

13. kolo (3. 11. - 4. 11.)

Dolní Libchava - Nový Oldřichov, SK Skalice B - Kamenický Šenov, Stružnice - Sloup v Čechách, Zahrádky - Lokomotiva ČL, Kravaře - Dubá, Brniště - Kamenice, Zákupy - Polevsko.

1. kolo (11. 11.)

Kamenický Šenov - Sloup v Čechách, Polevsko - SK Skalice B, Nový Oldřichov - Zákupy, Kamenice - Dolní Libchava, Dubá - Brniště, Lokomotiva ČL - Kravaře, Stružnice - Zahrádky.