Nováčky jsou Jiskra Nový Oldřichov, TJ Dubnice (sestoupivší z OP) a Jestřebí, jež se po rozpadu spolupráce s TJ Doksy opět stává samostatným týmem.

Fotbalovým soutěžím na Českolipsku bude poprvé v historii chybět celek FK Blíževedly, který už několikrát žádal o přeložení na Litoměřicko, v čemž mu bylo letos vyhověno a byl zařazen do IV. třídy (skupina A). Blíževedly tam zahájí sezonu 22. srpna utkáním na hřišti týmu TJ Sokol Podsedice, který je od Blíževedel vzdálen 41 km.

A na co se můžou těšit fanoušci v nejnižší českolipské třídě? Zcela jistě na zajímavé mače mezi týmy, které jsou co do kilometrové vzdálenosti blízkými sousedy, ale zároveň velkými soky, jako například trio SK Noviny pod Ralskem, Pertoltice a Jiskra Mimoň, či Jestřebí a Zahrádky.

Podzimní los OS

2. kolo (16. 8.)
Loko Česká Lípa B – Horní Libchava, Pertoltice – Dubnice, Brniště – Kunratice, Mimoň B – Lindava, Nový Oldřichov – Jestřebí, Tuhaň – Noviny, Polevsko – Zahrádky.

3. kolo (23. 8.)
Zahrádky – Loko Česká Lípa B, Okna – Polevsko, Jestřebí – Tuhaň, Lindava – Nový Oldřichov, Kunratice – Mimoň B, Dubnice – Brniště, Horní Libchava – Pertoltice.

4. kolo (30. 8.)
Loko Česká Lípa B – Pertoltice, Brniště – Horní Libchava, Mimoň B – Dubnice, Nový Oldřichov – Kunratice, Tuhaň – Lindava, Polevsko – Noviny, Zahrádky – Okna.

5. kolo (5. 9.)
Okna – Loko Česká Lípa B, Noviny – Zahrádky, Jestřebí – Polevsko, Kunratice – Tuhaň, Dubnice – Nový Oldřichov, Horní Libchava – Mimoň B, Pertoltice – Brniště.

6. kolo (9. 9.)
Loko Česká Lípa B – Brniště, Mimoň B – Pertoltice, Nový Oldřichov – Horní Libchava, Tuhaň – Dubnice, Polevsko – Lindava, Zahrádky – Jestřebí, Okna – Noviny.

7. kolo (12. 9.)
Noviny – Loko Česká Lípa B, Jestřebí – Okna, Lindava – Zahrádky, Kunratice – Polevsko, Horní Libchava – Tuhaň, Pertoltice – Nový Oldřichov, Brniště – Mimoň B.

8. kolo (20. 9.)
Loko Česká Lípa B – Mimoň B, Nový Oldřichov – Brniště, Tuhaň – Pertoltice, Polevsko – Dubnice, Zahrádky – Kunratice, Okna – Lindava, Noviny – Jestřebí.

9. kolo (23. 9.)
Jestřebí – Loko Česká Lípa B, Lindava – Noviny, Kunratice – Okna, Dubnice – Zahrádky, Horní Libchava – Polevsko, Brniště – Tuhaň, Mimoň B – Nový Oldřichov.

10. kolo (27. 9.)
Loko Česká Lípa B – Nový Oldřichov, Tuhaň – Mimoň B, Polevsko – Pertoltice, Zahrádky – Horní Libchava, Okna – Dubnice, Noviny – Kunratice, Jestřebí – Lindava.

11. kolo (4. 10.)
Lindava – Loko Česká Lípa B, Kunratice – Jestřebí, Dubnice – Noviny, Horní Libchava – Okna, Pertoltice – Zahrádky, Brniště – Polevsko, Nový Oldřichov – Tuhaň.

12. kolo (11. 10.)
Loko Česká Lípa B – Tuhaň, Polevsko – Mimoň B, Zahrádky – Brniště, Okna – Pertoltice, Noviny – Horní Libchava, Jestřebí – Dubnice, Lindava – Kunratice.

13. kolo (18. 10.)
Kunratice – Loko Česká Lípa B, Dubnice – Lindava, Horní Libchava – Jestřebí, Pertoltice – Noviny, Brniště – Okna, Mimoň B – Zahrádky, Nový Oldřichov – Polevsko.

14. kolo (25. 10.)
Polevsko – Tuhaň, Zahrádky – Nový Oldřichov, Okna – Mimoň B, Noviny – Brniště, Jestřebí – Pertoltice, Lindava – Horní Libchava, Kunratice – Dubnice.

15. kolo (1. 11.)
Dubnice – Loko Česká Lípa B, Horní Libchava – Kunratice, Pertoltice – Lindava, Brniště – Jestřebí, Mimoň B – Noviny, Nový Oldřichov – Okna, Tuhaň – Zahrádky.

1. kolo (8. 11.)
Polevsko – Loko Česká Lípa B, Okna – Tuhaň, Noviny – Nový Oldřichov, Jestřebí – Mimoň B, Lindava – Brniště, Kunratice – Pertoltice, Dubnice – Horní Libchava.