Hned v prvních dvou dějstvích této části soutěže se mohou fanoušci těšit na dvě sousedská derby! Už tuto sobotu 15. srpna odstartuje nová sezona zápasem mezi Stráží pod Ralskem a Jiskrou Mimoň. Týden nato do Mimoně přijede Cvikov.

Zkrátka lepší vstup do nového ročníku v krajské I. A třídě si fandové trojice těchto klubů z Českolipska ani nemohli přát.

Podzimní los

2. kolo (15. 8.)
Ruprechtice – Rynoltice, Krásná Studánka – Rapid Liberec, Hrádek – Bílý Kostel, Stráž nad Nisou – Desná, Rovensko – Sokol Doubí, Stráž pod Ralskem – Mimoň, Cvikov – Bílá.

3. kolo (22. 8.)
Bílá – Ruprechtice, Mimoň – Cvikov, Sokol Doubí – Stráž pod Ralskem, Bílý Kostel – Rovensko, Desná – Hrádek, Rapid Liberec – Stráž nad Nisou, Rynoltice – Krásná Studánka.

4. kolo (29. 8.)
Ruprechtice – Krásná Studánka, Stráž nad Nisou – Rynoltice, Hrádek – Rapid Liberec, Rovensko – Desná, Stráž pod Ralskem – Bílý Kostel, Cvikov – Sokol Doubí, Bílá – Mimoň.

5. kolo (5. 9.)
Mimoň – Ruprechtice, Sokol Doubí – Bílá, Bílý Kostel – Cvikov, Desná – Stráž pod Ralskem, Rapid Liberec – Rovensko, Rynoltice – Hrádek, Krásná Studánka – Stráž nad Nisou.

6. kolo (12. 9.)
Ruprechtice – Stráž nad Nisou, Hrádek – Krásná Studánka, Rovensko – Rynoltice, Stráž pod Ralskem – Rapid Liberec, Cvikov – Desná, Bílá – Bílý Kostel, Mimoň – Sokol Doubí.

7. kolo (19. 9.)
Sokol Doubí – Ruprechtice, Bílý Kostel – Mimoň, Desná – Bílá, Rapid Liberec – Cvikov, Rynoltice – Stráž pod Ralskem, Krásná Studánka – Rovensko, Stráž nad Nisou – Hrádek.

8. kolo (26. 9.)
Ruprechtice – Hrádek, Rovensko – Stráž nad Nisou, Stráž pod Ralskem – Krásná Studánka, Cvikov – Rynoltice, Bílá – Rapid Liberec, Mimoň – Desná, Sokol Doubí – Bílý Kostel.

9. kolo (3. 10.)
Bílý Kostel – Ruprechtice, Desná – Sokol Doubí, Rapid Liberec – Mimoň, Rynoltice – Bílá, Krásná Studánka – Cvikov, Stráž nad Nisou – Stráž pod Ralskem., Hrádek – Rovensko.

10. kolo (10. 10.)
Ruprechtice – Rovensko, Stráž pod Ralskem – Hrádek, Cvikov – Stráž nad Nisou, Bílá – Krásná Studánka, Mimoň – Rynoltice, Sokol Doubí – Rapid Liberec, Bílý Kostel – Desná.

11. kolo (17. 10.)
Desná – Ruprechtice, Rapid Liberec – Bílý Kostel, Rynoltice – Sokol Doubí, Krásná Studánka – Mimoň, Stráž nad Nisou – Bílá, Hrádek – Cvikov, Rovensko – Stráž pod Ralskem.

12.kolo (24. 10.)
Ruprechtice – Stráž pod Ralskem, Cvikov – Rovensko, Bílá – Hrádek, Mimoň – Stráž nad Nisou, Sokol Doubí – Krásná Studánka, Bílý Kostel – Rynoltice, Desná – Rapid Liberec.

13. kolo (31. 10.)
Rapid Liberec – Ruprechtice, Rynoltice – Desná, Krásná Studánka – Bílý Kostel, Stráž nad Nisou – Sokol Doubí, Hrádek – Mimoň, Rovensko – Bílá, Stráž pod Ralskem – Cvikov.

1. kolo (7. 11.)
Cvikov – Ruprechtice, Bílá – Stráž pod Ralskem, Mimoň – Rovensko, Sokol Doubí – Hrádek, Bílý Kostel – Stráž nad Nisou, Desná – Krásná Studánka, Rapid Liberec – Rynoltice.