Gólově se se blýskl Jakub Beneš, autor čtyř branek.

V pohárovém pavouku má ve 4. kole Chrastava volný los, takže postoupila rovnou do finále. V dalším utkání Velké Hamry podlehly doma Bozkovu a zápas Rozstání Pěnčín-Turnov B se neodehrál, protože Rozstání den předem duel skrečovalo. O postup do finále se utkají Bozkov a Turnov B.

Chrastava - Mimoň 10:1 (5:0)

Domácí byli od začátku jasně lepší a od 8. minuty dokázali soupeři střílet v rychlém sledu branky. Kanonádu zahájil dvěma góly Beneš, pak se trefil ze 25 metrů Michal Rozmajzl a ostrých 14 střeleckých minut ukončil Beneš hlavou po centru M. Rozmajzla. Chrastava měla převahu, ale ze tří tutovek se trefil jen Doležal.

Po přestávce hosté snížili po chybě domácích. Pak si Řezka „udělal" obranu i brankáře, jenže neuspěl. V 56. se trefil Beneš počtvrté a za chvilku šel střídat. Chrastava dál pokračovala v útocích a nakonec deklasovali hosty desítkou. Výsledek mohl být ještě vyšší, ale Cusnir a také Řezka v jasných šancích neuspěli.

„Opět nám chybělo několik hráčů, proto jsme museli povolat několik kluků z béčka, Soupeř vyhrál zaslouženě. Proměnil většinu svých šancí a my pouze jednu," konstatoval trenér Bohuslav Najman.

Branky: 8., 12., 21. a 56. Beneš, 67. a 70. Jahoda, 76. a 77. Cusnir, 18. M. Rozmajzl, 39. Doležal - 49. Eichler. Rozhodčí: Halama, ŽK: 0:1, 150 diváků.
Chrastava: Kosař - Šipula (38. Doležal), Žemlička, Lanc, Holinský - Bartoš, Cusnir, Vávra, M. Rozmajzl (58. P. Rozmajzl) - Řezka, Beneš (60. Jahoda).
Mimoň: Slavík - Mikloda, Feher, Opelt, Eichler, Hřeben (Holec), Bláha - Špaček, Steinhübel, Sutr - Kolda.