Sobota 15. září
FOTBAL
Divize mužů: FC Nový Bor – Horní Měcholupy (16.30).
KP mužů: Mimoň A – Višňová, FK Č. Lípa A – Hejnice (16.30).
I. A třída mužů: Stráž p. R. – N. Oldřichov, Cvikov – Lučany (16.30).
I. B třída mužů: Heřmanice – Hlavice, (10.30), Bukovany – N. Město, Staré Splavy – Krásná Studánka (16.30).
I. A třída dorostu: N. Oldřichov – Stráž n. N., Skalice – Doksy, Loko Č. Lípa – Hejnice (10.00).
I. A třída žáků: Dubice – Nový Bor B (10.30).


OKRESNÍ FOTBAL
II. třída OP: D. Libchava – Kamenice (10.30), Dubá – Holany, Brniště – Kravaře, Jestřebí – Stružnice, Žandov – Jablonné (15.30).
III. třída OS: Zahrádky – Dobranov (10.30), Dubnice A – Polevsko (15.30).
IV. třída OS: Kunratice B – Vel. Valtinov B (14.30).
OP dorostu: SK ZŠ Jablonné – Dubá (ve V. Valtinově, 10.00).
OP ml. žáků, skupina A: Stráž p. R. – Hrádek (14.00) SK ZŠ Jablonné – Brniště (8.30), skupina B: Bukovany – Blíževedly, Dubá – K. Šenov, St. Splavy – FK Č. Lípa B (vše v 10.00), Doksy – SK Sosnová (14.00).
OP st. přípravek: Mimoň – Nový Bor B (9.30), Jestřebí – Blíževedly, Doksy – SK ZŠ Jablonné, Zákupy – K. Šenov (vše v 10.00), FK Č. Lípa C – Tatran Jablonné (14.00).


Neděle 16. září



FOTBAL
I. B třída mužů: Dubice – FK Česká Lípa B (16.30).
I. A třída dorostu: Dubice – Mimoň (10.30).
KP starších a mladších žáků: Loko Č. Lípa – Jilemnice (9.30 a 11.15).
I. A třída žáků: Sloup – Jablonné (v Janově), Ralsko – Doksy (v Pertolticích), Cvikov – Višňová, Jestřebí – Nový Bor (10.00).


HÁZENÁ
Severočeská liga mladších žaček: turnaj v Mimoni za účasti domácí Jiskry, Bíliny a Mostu (9.00).



CYKLISTIKA
Pahorek 2007: časovka jednotlivců do vrchu v Horní Libchavě (prezentace od 9.30).


OKRESNÍ FOTBAL
II. třída: Skalice – H. Police (10.30), V. Valtinov – K. Šenov (14.00).
III. třída: SK Sosnová – Zákupy (15.00), Lindava – Tuhaň, Blíževedly – Doksy B, Okna – FK Sosnová, Loko Č. Lípa – Kunratice (vše 15.30).
IV. třída: Sloup – Noviny, Pertoltice – Bukovany B, H. Libchava – N. Oldřichov B, Jablonné B – Dubnice B, Svor – Ralsko (vše v 15.30).
OP dorostu: Kravaře – Dubnice, Brniště – Zákupy (10.00), V. Valtinov – Stružnice(10.30).
OP ml. žáků, skupina A: Heřmanice – Cvikov (10.00).

Další zprávy z regionu najdete zde