Divíte se? Nemusíte. Průběžné pořadí na čele tabulky okresní fotbalové soutěže po jedenácti kolech je totiž naprosto zasloužené.

A jak konkrétně toto 11. dějství vypadalo?

Kunratice - Tuhaň 3:0 (0:0)

Domácí Dynamo si nemohlo dovolit ostudu a s posledním mužstvem tabulky prohrát. Postaral se o to především kanonýr Tomáš Zet, autor hattricku.

Branky. Zet T. 3. Rozhodčí: Kutílek - Otčenášek, Doležal. ŽK: 3:3, ČK: 0:1. Diváků: 30.

Noviny - Polevsko 1:1 (0:0), na PK 5:4

V utkání hrané za stálého deště převážně na polovině Polevska si domácí vytvořili velké množství gólových šancí, ale nebyli schopní žádnou z nich proměnit. V průběhu druhého dějství domácí Novináři opět po několika šancích vstřelili pouze jediný gól, a to zásluhou hlavičky Holoubka. Hosté bez vyloučeného kapitána dokázali vyrovnat, utkání skončilo remízou, proto rozhodovaly pokutové kopy. Noviny proměnily všechny, Polevsko jen čtyři, a tak bod navíc zůstal pod Ralskem.

Sosnová - Brniště 0:7 (0:5)

Hosté nastoupili k utkání s cílem dát brzy gól a rozhodnout o výsledku. Ve 12. minutě už to bylo tři nula a domácí se na nic nezmohli. Hosté nadále hráli svou hru a dávali pěkné branky. Ve druhém poločase už hosté polevili.

Branky: Srba 2, Stand P. 2, Zelenka K., Kopecký M., Gutkais. Rozhodčí: Táborský.

Sestava vítězů: Trégr - Luft Petr Škváro, Stand Ondřej, Luft David - Stand Pavel, Kopecký Michal, Gutkais (52. Švimberský), Kopecký Pavel - Zelenka Jar., Srba. Trenér Pavel Horáček.

Mimoň B - Dubnice 1:1 (0:0), na PK 4:3

V Mimoni to dopadlo spravedlivou remízou jak na góly, tak na červené karty, které rozdělil s přehledem řídící rozhodčí Král.

Branky: Říha David - Lukeš Lukáš. Rozhodčí: Král - Böhme, Hejl. ČK: 1:1. Diváků: 150.

Loko Česká Lípa B - Svor 1:1 (0:0), na PK 4:2

Dramatické a vyrovnané utkání, v němž nechyběly hezké momenty, skončilo spravedlivou plichtou. Po ní si povinné penalty lépe užila domácí rezerva Lokomotivy.

Branky: Kostůň - Jahvodka (pen.). Rozhodčí: Kutílek - Jankech, Otčenášek.

Horní Libchava - Bukovany 0:5 (0:1)

Na hodně podmáčeném terénu byli domácí celou první polovinu lepším týmem, ale nedokázali proměnit své příležitosti. To se podařilo hostům 0:5. Ve druhém poločase byli lepší hosté, proto zaslouženě vyhráli.

Rozhodčí: German.

Blíževedly - Okna 1:4 (0:2)

Favorit z Oken nenechal nikoho na pochybách a z horké půdy zpod Ronova si odvezl tři body.Branky za hosty: Svoboda (pen.), Bažacký, Havrlant, Vlasák. Rozhodčí: Pospíchal Marek Zd.

Lindava - Žandov 1:2 (0:0)

Branka za domácí: Gubenko. Rozhodčí: Mengr, ČK: 1:0 (Svoboda).